Březnové Doupě ve znamení Star Wars a plné hry Echelon ZDARMA

Právě dnes vyrazilo na stánky třetí číslo papírového Doupěte. Kromě dvou různých obálek pro verzi časopisu bez a s DVD přináší recenze nejočekávanějších PC i konzolových pecek (a absolutní hodnocení v recenzi Metal Gear Solid 3). Nemine vás ani exkluzivní pohled na šatník herních hrdinů v módní hlídce Doupěte, nebo rozsáhlé téma věnované kontroverzní hrám. Jako bonus přinášíme také plnou hru ZDARMA.
Březnové Doupě ve znamení Star Wars a plné hry Echelon ZDARMA
Seznam kapitol
  1. Nejzajímavější články březnového Doupěte
  2. Kompletní obsah časopisu Doupě 03/2005 a DVD přílohy

Březen, za kamna (a s Doupětem) vlezem. Mrazivé počasí těchto dnů snad bude o důvod víc, proč na stáncích nepřehlédnete nové číslo papírového Doupěte. Na první pohled se nic nezměnilo. I březnové Doupě přináší 100 stran čtení ze světa počítačových a konzolových her za bezkonkurenční cenu 29 Kč, nebo alternativu v podobě časopisu a DVD přílohy za 79 Kč. Kromě nadílky nových článků a zajímavostí však březnové číslo obsahuje nejen plnou hru Echelon zcela ZDARMA, ale také rozdílnou obálku pro samostatný časopis a jeho verzi s DVD.

Doupě, nejlevnější herní časopis na trhu:
100 stran jen za 29 Kč
100 stran a 9 GB DVD za 79 Kč

 

Světlá pro verzi bez DVD a temná strana síly pro časopis s DVD - finální výběr je ale jen na vás samotných

Módní hlídka a návod, jak se stát režisérem

Speciál čísla: Módní hlídka Doupěte - oblékání hýbe světem a kdo se alespoň částečně neřídí moderními trendy, jako by nebyl. Podívali jsme se na zoubek šatníků herních hrdinů a hrdinek. Drží krok se současnou módou? Prozradíme vám v našem speciálu!

 

Novinky ze světa her - Blíže jsme se podívali také na tucet nově ohlášených a připravovaných produktů. V sekci novinek vám tak prozradíme, jaké bude Star Wars: Empire at War, zda-li máme čekat návrat starých dobrých červíků, nebo jaká bude PC verze Drivera 3.

 

Preview čísla: The Movies - Peter Molyneux si na letošní rok připravil zřejmě nejoriginálnější projekt současnosti. V počítačové hře nám dá okusit všech zákoutí režisérské a producentské práce, od počátků Hollywoodu až k jeho nejslavnějším obdobím. Všechny detaily a informace najdete v našem článku.

 

Kontroverzní hry a trocha erotiky

Téma čísla: Kontroverzní hry - Všichni je známe, všichni je kritizujeme, a přesto je každý z nás aspoň někdy okusil. Kontroverzní hry a nejhorší herní materiál, který se prezentoval aférami a zákazy po celém světě. Které "zlé" tituly patřily mezi vůbec nejslavnější? Jak na ně pamatují systémy ratingu?

 

Recenze čísla: SW: KOTOR 2 - The Sith Lords - Nejlepší RPG roku 2003 si po premiéře na Xboxu znovu našlo cestu také na naše plechové miláčky. Nový KOTOR je v mnohém stejný svého předchůdce, v mnohém jej vylepšuje a doplňuje. Jaké jsou však jeho skutečně ambice? A obstál i v roce 2005?

 

Recenze: Playboy: The Mansion - Playboy není jen pánský časopis, je to životní styl. Kariéru a slávu Hugha Hefnera můžete prožít také na vlastní kůži, stačí okusit slasti a strasti nové hry Playboy: The Mansion. My tak už učinili a přinášíme vám jedinečné svědectví o tom, že ne vždy je erotika receptem k úspěchu.

 

Recenze: The Settlers 5 - Malí a milí Settleři už zkrátka nejsou, co bývali. Jejich nový díl se posunul od roztomilého k serióznějšímu a dospělejšímu pojetí. Prospěly mu všechny změny včele s přechodem do třetího rozměru?

 

Absolutní hodnocení recenze Metal Gear Solid 3

Průvodce světem World of Warcraft - První počin společnosti Blizzard na poli MMORPG zažívá nevídaný úspěch nejen za hranicemi, ale také u nás doma. Na třech stránkách přinášíme jedinečného průvodce, který vám nejlépe poradí, jak se zorientovat v obrovském světě hry World of Warcraft.

 

Test LCD monitorů - Naši hardwaroví specialisté vám tentokrát přinášejí nejen test 3 nových grafických karet, ale především srovnání nejzajímavějších LCD monitorů na trhu. Pryč jsou doby, kdy byly LCDčka nevhodné k hraní. Chcete vědět, do kterého se dnes vyplatí investovat? Poradíme vám!

 

Preview: Wanda and Collosus - V konzolové sekci vás tentokrát čeká pohled na jeden z nejambicióznějších PS2 kousků současnosti. Wanda and Collosus, bratříček legendárního ICO, nevypadá jako pouhá hra - nýbrž jako umělecké dílo.

 

Recenze: Metal Gear Solid 3 - To nejlepší na konec. Završení jedné z největších herních sérií historie překonává vše, co jste doposud mohli vidět. Metal Gear Solid 3 si tak kromě redakčních sympatií získal také vůbec první absolutní hodnocení.

 

DVD příloha - Plná hra Echelon ZDARMA

9 GB velké DVD tentokrát skýtá nejen nadílku všeho svěžího materiálu, kterou v řeči čísel symbolizuje 16 hratelných demoverzí (Star Wars: Republic Commando, TrackMania Sunrise, UEFA Champions League 04/05) a také chutná porce 41 nových trailerů. Třešničkou na dortu je ale především plná hra. Vesmírný akční simulátor Echelon vám přinášíme v české verzi a detailnější informace o něm i jeho kvalitě najdete v naší původní recenzi.

Kompletní obsah třetího čísla včetně obsahu DVD přílohy najdete v druhé kapitole článku.

Dubnové Doupě vychází již 30. března.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |