Březnové hry zdarma v programu PS Plus jsou doslova nabité akcí všeho druhu

V nabídce dostanete sci-fi, survival i pořádnou samurajskou řezničinu.

Sony odhalilo hry zdarma, které si předplatitelé služby Playstation Plus budou moci stáhnout v březnu a tentokrát je nabídka opravdu velmi lákavá. Soustředí se především na akcí všeho druhu. 

Na konzoli PS5 dostanete skvělou sci-fi akci Ghostrunner s příchutí kyberpunku, kterou jsme v naší recenzi hodnotili více než kladně. Na PS4 pak dorazí světově populární survival ARK: Survival Evolved a výborné závody Team Sonic Racing

Nakonec bonusovou hrou pro obě konzole je Ghost of Tsushima: Legends, což je multiplayerový režim hry se svým vlastním příběhem, výbornou kooperace a špičkovým systémem boje. 

Váš názor Další článek: Recenze hry ELEX II. Jax se vrací, aby zabránil mimozemské invazi

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Aktuality

13:40 | Kde se ve městě Redfall vzali upíři? Do zápletky připravované novinky studia Arkane nahlíží nový trailer. Hra pak vychází 2. května na PC a Xbox Series S|X. 
13:03 | Stavebnice LEGO Bricktales se rozrostla o nový obsah v rámci DLC zdarma. Skrz novou příběhovou linku pomůžete velikonočnímu zajíčkovi zachránit Velikonoce. 
12:32 | Kouzelné RPG Ni no Kuni II: Revenant Kingdom vyšlo na Xbox One a Series S|X v Prince's edici, která kromě základního příběhu obsahuje i všechna rozšíření. Můžete ho vyzkoušet skrz předplatné Game Pass. 
21. března | Pixelartová akce The Mageseeker ze světa League of Legends se ukazuje v prvních záběrech z hraní. Do boje se Sylasem se vydáme už 18. dubna na PC, PS4, PS5, XO, XSX a Switchi. 

Březnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 15 zdrojů s výkonem 750 W

Pravidla pro létání s drony

Test levných soundbarů k televizi

Jak na návrh vlastního interiéru