Broken Sword 2 čeká vylepšená verze

Stejně jako první díl legenární adventury Broken Sword, i pokračování se dočká upravené verze. Neradujte se však předčasně, Revolution Software ohlásili remasterovaný Broken Sword 2: The Smoking Mirror zatím jen pro iPad, iPhone a iPod Touch. Majitelé iVěcí se nicméně mohou těšit na hru už brzy – tvůrci řekli před Vánoci. Nová verze přinese původní dobrodružství s vylepšenou grafikou, plnými animacemi obličejů, hudbou ve vysoké kvalitě od skladatele Barringtona Phelounga a vylepšeným systémem nápovědy a diářem.

Hru doprovodí digitální interaktivní komiks od Davea Gibbonse (spolutvůrce Watchmenů). Díky ukládání pozic prostřednictvím cloudového Dropboxu navíc bude možné hrát bez problémů na více iOS zařízeních. A v neposlední řadě se počítá i s plnou podporou Game Center. Níže najdete pár prvních obrázků a můžeme doufat, že se hra stejně jako v případě prvního dílu později dostane i na jiné platformy.        

Broken Sword 2 Remastered 01.PNG Broken Sword 2 Remastered 02.PNG
Broken Sword 2 Remastered 03.PNG Broken Sword 2 Remastered 04.PNG
Broken Sword 2 Remastered 05.PNG Broken Sword 2 Remastered 06.PNG
Broken Sword 2 Remastered 07.PNG

Zdroj: VG247

 

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |