Brzy bude možno volat virtuální přítelkyni

Někteří lidé jsou opravdu zvláštní. Firma Artificial Life připravuje pro telefony nové generace virtuální přítelkyni a předpokládá, že bude úspěšná. Slečna by se měla jmenovat Vivienne Rose, má od autorů připravenou práci, do které chodí, bar, kde tráví volný čas a nákupní středisko, kde můžete utrácet reálné peníze za virtuální dárky pro ni. Určitě vymyslí spoustu dalších míst, kde budou moci její příznivci utratit své peníze. V pokročilejších fázích vztahu se prý o ní můžete dozvědět mnohé další věci. Nám zatím stačí, že zpočátku si zahrají majitelé mobilních telefonů v Singapuru a Malajsii, nejspíše už v dubnu tohoto roku.

   

Zdroj: Cnet


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |19 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |6 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Steamu a Black Friday

Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Stea…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

27.  11.  2020 | |1 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce