Brzy se dozvíme něco o Resident Evil 6

S radostí jsme si užívali záplavy Los Ganados v Resident Evil 4, abychom si pár let na to užívali další vlny Majini z Resident Evil 5. Nabízí se otázka - kdo se na nás bude rojit v několikrát naznačovaném, ale stále utajovaném Resident Evil 6?

Je pravda, že nevíme vlastně vůbec nic, ovšem to by se mohlo brzy změnit. Nedávno se nechal Keiji Inafune, jeden ze zaměstnanců Capcomu, slyšet, že chtějí mít Resident Evil 6 na trhu co nejdříve a že zanedlouho na nás společnost vytasí s nějakou tou novinkou.

Šestý díl hororové (i když v současné době už asi akční) série by měl být restartem, začínajíc tak novou příběhovou linii. Už žádné S.T.A.R.S, žádná Umbrella, žádný - smrk - Leon S. Kennedy. Taky je známo, že se v případě šestky na svůj post nevrátí producent pětky, Jun Takeuchi.

Zdroj: Kotaku

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |19 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |6 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Steamu a Black Friday

Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Stea…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

27.  11.  2020 | |1 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce