Brzy vyjde dokument o sérii Tony Hawk's Pro Skater

Skejťácká legenda se vrací, aby povyprávěla o své sérii počítačových her.
Brzy vyjde dokument o sérii Tony Hawk

Roku 1999 se zrodila nevídaná popularita jedné z hvězd řádění na prkně, která až do dneška nemá obdoby. Díky sérii počítačových her dnes Tony Hawka zná i naprostý analfabet co se tohoto sportu týče a my můžeme nyní nahlédnout pod pokličku toho, jak celý projekt a následná pokračování série vznikala.

Slavné herní soundtracky: Tony Hawk

Slavné herní soundtracky: Tony Hawk's Pro Skater 1-4

Film ponese název Pretending I'm a Superman a jde o nezávislou dokumentární tvorbu, která vzniká ve spolupráci s bývalým producentem Neversoftu. Právě ten stál u vzniku slavné série, která se pyšní například tím, že její první díl prodal devět milionů kopií v době, kdy ještě zdaleka nebyly počítačové hry tak rozšířený byznys jako dnes. "Pretending I'm a Superman vypráví příběh toho všeho. Jak se skateboarding stal mainstreamem, ve kterém již navždy zůstal. Vývoj prvního dílu Tony Hawk's Pro Skater i jeho následných pokračování tak, jak je známe dnes. Vyprávíme skrze rozhovory s hvězdami jako je Tony Hawk, Rodney Mullen, Steve Caballero, Eric Koston a další," popisují tvůrci svůj dokument.

Tony Hawk v úterý na sociálních sítích oznámil, že první promítání je naplánované na 29. února, kdy se film představí na festivalu Mammoth Film Festival.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejlepší hry pro mobily: 9 tipů na zaručenou zábavu. Většina je zdarma

Nejlepší hry pro mobily: 9 tipů na zaručenou zábav…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Poradíme vám ty nejlepší!

1.  4.  2020 | | 18 N/A
Zadarmo nebo se slevou: Child of Light zdarma a balíček závodních her

Zadarmo nebo se slevou: Child of Light zdarma a ba…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

27.  3.  2020 |
Doom 64: vyzkoušeli jsme často zapomínané retro

Doom 64: vyzkoušeli jsme často zapomínané retro

S vydáním Doom Eternal ovládla internet euforie. A vývojáři toho samozřejmě využili. Vedle Doom Eternal vyšla také předělávka Doom 64.

26.  3.  2020 | | 5 N/A
TT Isle of Man: Ride on the Edge 2 - rychlá jízda prázdnotou | Recenze

TT Isle of Man: Ride on the Edge 2 - rychlá jízda …

Závodění na ostrovu Man je zpět. Velkolepá podívaná to není, ale o fiasko rozhodně také nejde.

4.  4.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: příchod jara a Rayman Legends zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: příchod jara a Rayman …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

3.  4.  2020 | | 3 N/A