Brzy vyjde dokument o sérii Tony Hawk's Pro Skater

Skejťácká legenda se vrací, aby povyprávěla o své sérii počítačových her.
Brzy vyjde dokument o sérii Tony Hawk

Roku 1999 se zrodila nevídaná popularita jedné z hvězd řádění na prkně, která až do dneška nemá obdoby. Díky sérii počítačových her dnes Tony Hawka zná i naprostý analfabet co se tohoto sportu týče a my můžeme nyní nahlédnout pod pokličku toho, jak celý projekt a následná pokračování série vznikala.

Slavné herní soundtracky: Tony Hawk

Slavné herní soundtracky: Tony Hawk's Pro Skater 1-4

Film ponese název Pretending I'm a Superman a jde o nezávislou dokumentární tvorbu, která vzniká ve spolupráci s bývalým producentem Neversoftu. Právě ten stál u vzniku slavné série, která se pyšní například tím, že její první díl prodal devět milionů kopií v době, kdy ještě zdaleka nebyly počítačové hry tak rozšířený byznys jako dnes. "Pretending I'm a Superman vypráví příběh toho všeho. Jak se skateboarding stal mainstreamem, ve kterém již navždy zůstal. Vývoj prvního dílu Tony Hawk's Pro Skater i jeho následných pokračování tak, jak je známe dnes. Vyprávíme skrze rozhovory s hvězdami jako je Tony Hawk, Rodney Mullen, Steve Caballero, Eric Koston a další," popisují tvůrci svůj dokument.

Tony Hawk v úterý na sociálních sítích oznámil, že první promítání je naplánované na 29. února, kdy se film představí na festivalu Mammoth Film Festival.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: letní akce na Epicu a balíček strategií

Hry zadarmo nebo se slevou: letní akce na Epicu a …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

31.  7.  2020 |
Fotografové vyrazili do Japonska, umělecký styl Tsushimy vyráží dech

Fotografové vyrazili do Japonska, umělecký styl Ts…

Graficky možná nejde o naprosto špičku současné generace, jen málo co ale odkáže překonat umělecký styl hry Ghost of Tsushima.

4.  8.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík českých her a začátek QuakeConu

Hry zadarmo nebo se slevou: balík českých her a za…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

7.  8.  2020 | | 1 N/A
Blizzard vzdal hold zesnulému hráči, Reckful bude součástí světa WoW

Blizzard vzdal hold zesnulému hráči, Reckful bude …

Od datadisku Shadowlands ho můžete potkat ve světě Azerothu, a i ti, kteří WoW nehrají a Reckfula vlastně vůbec neznají, musí uznat že se jedná o velice pěkné gesto.

10.  8.  2020 | | 2 N/A
Death Stranding na PC láká fotorealistickou grafikou a DLSS 2.0

Death Stranding na PC láká fotorealistickou grafik…

Nejnovější technologie v precizně optimalizovaném enginu pana Kojimy.

8.  8.  2020 | | 8 N/A