Bude 3DS regionálně uzamčeno?

Jednou z největších výhod handheldů je bezpochyby regionální otevřenost. Přeci jen jde o zařízení, které je možné sebou brát po celém světě, tudíž by uzamčení bylo spíše na škodu. Přesto je možné, že tento trend s 3DS zanikne.

Jak na fóru NeoGAF uvedl uživatel "ranham", bude 3DS regionálně uzamčeno - vyplývá to z e-mailu, který jednomu ze zákazníků poslala technická podpora japonské divize Nintenda. Pokud je zpráva pravdivá, bude to znamenat ránu pod pás, a také krok zpět.

S příchodem PS3 se regionální omezení přestalo využívat i na konzolích, což dávalo naději, že byl tomuto nesmyslu konečně utnut tipec. Chyba lávky. Nejlepší však bude počkat na oficiální prohlášení, které nám tuto "radostnou" novinu buď potvrdí nebo vyvrátí.

Zdroj: NeoGAF

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |