Bude další GTA po sítí?

Na základě drobných naznačení vyznívá, že by příští díl série GTA mohl být hratelný po síti. Vyplývá to hlavně se snahy Rockstaru získat dostatek programátorů síťového herního kódu pro tvorbu hry.

  
GTA: Liberty City Stories přineslo multiplayer na PSP

Již asi měsíc je totiž na internetu reklama, v níž Rockstar, vývojáři série GTA, shání síťové programátory pro svůj zkušený a talentovaný tým. A fakt, že již hledají déle než měsíc, mluví ve prospěch většího počtu potřebných programátorů, což značí práce na nějakém větším projektu. I když není nikde uvedeno, že se bude jednat právě o tvorbu multiplayeru pro další díl GTA, je tato možnost nanejvýš pravděpodobná. Zatím však není nic oficiálního, Rockstar na podobné otázky odpovídá pouze mlčením.

Petr Kolář komentuje: Je docela možné, že se opravdu chystá další díl GTA, který bude mít zabudovaný multiplayer. Asi nejjednodušší by pro Rockstar bylo nabrat programátory kolem fanouškovské modifikace MultiTheftAuto, která přináší do GTA právě možnost hry ve více hráčích. Uvidíme, zda se jim dostane stejného nápadu.

Zdroj: Gamespot


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |