Bude Mafia 2 a Vietcong 2?

Na serveru Total Video Games nedávno proběhl rozhvor s Petrem Vochozkou, zakladatelem Illusion Softworks, v němž lze najít některé hutné informace.

„Další hra na motivy Vietcongu je v přípravě. Spolu s ní také něco okolo Mafie (zatím nemohu říci co), jedna hra pro nového vydavatele a další dvě neohlášené. Tohle vše spadá do akčního žánru, přičemž nezanevřeme ani na silný příběh."

Illusion Softworks tedy ukončili spolupráci s Take 2, s nimiž mají smlouvu ještě na dva vydané tituly v průběhu následujících dvou let. A kdo se nyní postará o distribuci? V kuloárech kolují zvěsti o tom, že by to mohl být Atari, ale kdo ví.

Zdroj: TVG, TG

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce