Bude zfilmována hra Psi-Ops?

Již nyní jsou zadána práva na zfilmování her Far Cry, Doom, Meteroid Prime, Rainbow Six a dalších - ale Hollywood se stále snaží nacházet další a další potencionálně využitelné herní licence. Dnes časopis Variety oznámil, že Adrian Askarieh a Chuck Gordon, producenti filmu Spy Hunter, zakoupili práva na zfilmování další hry od společnosti Midway - a to na paranormální střílečku Psi-Ops.

Hra Psi-Ops byla na americký trh vypuštěna v červnu tohoto roku. Film bude - stejně jako hra - sledovat osudy Nicka Scryera, tajného vládního agenta, který dostal za úkol infiltrovat tajemnou okultní teroristickou organizaci. Aby se mu to podařilo, musí se vyrovnat se schopností členů sekty číst v myslích; proto jsou jeho vzpomínky vymazány a jeho psychické schopnosti dočasně "deaktivovány". Ovšem postupem času se Nickovi vrací jak vzpomínky na to, kdo je a co musí udělat, tak i jeho psychické schopnosti jako telekineze, schopnost ovládnout cizí mysl a další.

"Vždy nás zajímaly nápady ohledně psychických sil, které tajně "vyvíjí" vláda - ačkoli ta je ohledně takovýchto experimentů velice skoupá na slovo", prohlásil v rozhovoru pro Variety Askarieh.

Pro zfilmování této hry dosud nebylo vybráno žádné konkrétní studio, nicméně Askarieh a Gordon pracují pro Universal Pictures, takže...

Zdroj: Gamespot

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |19 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |6 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Steamu a Black Friday

Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Stea…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

27.  11.  2020 | |1 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce