Bude zfilmována hra Psi-Ops?

vytisknout velikost písma
Bude zfilmována hra Psi-Ops?

Již nyní jsou zadána práva na zfilmování her Far Cry, Doom, Meteroid Prime, Rainbow Six a dalších - ale Hollywood se stále snaží nacházet další a další potencionálně využitelné herní licence. Dnes časopis Variety oznámil, že Adrian Askarieh a Chuck Gordon, producenti filmu Spy Hunter, zakoupili práva na zfilmování další hry od společnosti Midway - a to na paranormální střílečku Psi-Ops.

Hra Psi-Ops byla na americký trh vypuštěna v červnu tohoto roku. Film bude - stejně jako hra - sledovat osudy Nicka Scryera, tajného vládního agenta, který dostal za úkol infiltrovat tajemnou okultní teroristickou organizaci. Aby se mu to podařilo, musí se vyrovnat se schopností členů sekty číst v myslích; proto jsou jeho vzpomínky vymazány a jeho psychické schopnosti dočasně "deaktivovány". Ovšem postupem času se Nickovi vrací jak vzpomínky na to, kdo je a co musí udělat, tak i jeho psychické schopnosti jako telekineze, schopnost ovládnout cizí mysl a další.

"Vždy nás zajímaly nápady ohledně psychických sil, které tajně "vyvíjí" vláda - ačkoli ta je ohledně takovýchto experimentů velice skoupá na slovo", prohlásil v rozhovoru pro Variety Askarieh.

Pro zfilmování této hry dosud nebylo vybráno žádné konkrétní studio, nicméně Askarieh a Gordon pracují pro Universal Pictures, takže...

Zdroj: Gamespot

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

10 podzimních herních hitů, které prostě musíte mít

10 podzimních herních hitů, které pros…

Okurková sezóna již tradičně zavítala v letních měsících i do herního průmyslu. Toto období ale za chvíli končí. S počátkem podzimu se na nás zase jednou spustí lavina očekávaných titulů, které mnohdy mají ambice dosáhnout na post letošní hry roku. Co by vás v této záplavě AAA her mělo zajímat?

10.  8.  2017 | | 12 N/A
4K obrázky z Battlefieldu téměř nerozeznáte od reality

4K obrázky z Battlefieldu téměř neroze…

Battlefield 1 stále patří mezi nejlépe vypadající hry současnosti. A z některých 4K pohlednic není těžké vyvodit, proč.

13.  8.  2017 | | 12 N/A
Hráli jsme NHL 18: betatest na ledu

Hráli jsme NHL 18: betatest na ledu

Je libo hokej? Nový ročník nejslavnější hokejové ligy světa klepe na dveře a spolu s ním i nový díl NHL od EA Sports. Jaké jsou první dojmy z betaverze?

11.  8.  2017 | | 4 N/A
10 důvodů, proč s kamarády vyzkoušet MMO hry

10 důvodů, proč s kamarády vyzkoušet M…

MMO je zkratkou anglického Massively Multiplayer Online, což je označení her pro obrovskou masu online hráčů. Je to neutuchající fenomén, do kterého se ale mnozí zdráhají proniknout. Tady máte 10 důvodů, proč byste si měli nějakou MMO hru zahrát. Hned.

14.  8.  2017 | | 3 N/A
Vypiplaný Escape From Tarkov aneb jak východní tvorba udává směr (galerie)

Vypiplaný Escape From Tarkov aneb jak …

Možná jste o hře nikdy neslyšeli. Možná už se ji nemůžete dočkat. Ať je to jak chce, Tarkov nemůžete minout z jednoho důvodu - realismus.

9.  8.  2017 | | 4 N/A
Uncharted: The Lost Legacy – když Nate není doma (recenze)

Uncharted: The Lost Legacy – když Nate…

Mysleli jste si, že série Uncharted skončí čtvrtým dílem? Tak to jste na omylu, ještě je tu Chloe a Nadine!

17.  8.  2017 | | 6 N/A
Do světa World of Tanks míří vůbec první singleplayerový příběhový zážitek

Do světa World of Tanks míří vůbec prv…

Prozatím jsme byli vždy zvyklí, že je World of Tanks čistě multiplayerovou záležitostí. Ne však na dlouho!

18.  8.  2017 | | 2 N/A
Nejnovější aktualizace pro Playstation 4 konečně přinese češtinu

Nejnovější aktualizace pro Playstation…

Sony chystá na svou konzoli PS4 zbrusu novou aktualizaci s pořadovým číslem 5.0 a ta přinese celou řadu novinek. Pro našince je tu ale podstatná hlavně ta jedna.

10.  8.  2017 |