Bullenjagt – tankem proti policii

Už tu bylo spousta zajímavých her a dnešní plná hra s názvem Bullenjagt mezi ně rozhodně také patří. V kolika hrách usednete do tanku? Jsou jich desítky, možná stovky, ale v kolika z nich můžete ničit civilní vozy policie? Vzpomínám si jen na GTA, ale to bylo o něčem jiném. Chcete-li si zkusit, jaké to je, čtěte dále.
Bullenjagt – tankem proti policii
Už tu bylo spousta zajímavých her a dnešní plná hra s názvem Bullenjagt mezi ně rozhodně také patří. V kolika hrách usednete do tanku? Jsou jich desítky, možná stovky, ale v kolika z nich můžete ničit civilní vozy policie? Vzpomínám si jen na GTA, ale to bylo o něčem jiném. Chcete-li si zkusit, jaké to je, čtěte dále.

Podle názvu byste se možná mohli mylně domnívat, že se jedná o další hru z početné rodinky Moorhuhnů. Není tomu sice tak, i když jakýsi náznak podobnosti tu je. Avšak tato hra je úplně jiná, nevyskytují se v ní žádná zvířátka, která musíte ničit, ale obyčejné vozy policie, avšak ne naší, jako spíše americké – taková ta známá černobílá auta s modrým a červeným majáčkem.

BullenjagtBullenjagt

Váš úkol v této hře je velmi prostý. Usednete do tanku a vydáte se vstříc jedenácti otravným policejním vozům. Ty musíte za co nejmenší časový limit zlikvidovat – přejet či odstřelit. Hra se ovládá pomocí kombinace myši a klávesnice, kdy klávesnici jezdíte a natáčíte se a myší potom pomocí levého myšítka střílíte a pomocí pravého měníte směr hlavně. Jakmile všechny zničíte a pokud bude váš čas dostatečně dobrý, objevíte se v tabulce pěti nejlepších střelců. Jak jsem řekl, je to velice prostá a rychlá hra. Počítejte s tím, že váš čas se při troše tréninku, pochopení a ujasnění si taktiky bude pohybovat někde kolem 15 sekund, což je opravdu nevídaně malý čas na dohrání hry.

Grafika vypadá na první pohled zajímavě, ale budete-li se jí věnovat trochu podrobně, zjistíte, že obsahuje nějaké ty chybky – například přechod mezi vrakem a pojízdným policejním autem nevypadá zrovna nejpůsobivěji či třeba výbuch auta je v horní části „ořezán“, tyto věci ale nijak zásadně neovlivňují vlastní hru a jsou jen čistě optického rázu. Hudba je docela působivá, jedná se zde o jakýsi rockový song, ale nedá se přímo říci, že by se hodila k tomuto stylu hry.

BullenjagtBullenjagt

Závěrem vám tuto hru mohu jen a jen doporučit. Má zajímavý nápad, ucházející zpracování a odpovídající hratelnost. Snad autorům lze pro příště poradit, ať do hry zapojí více fantazii a nachystají na nás více různých prostředí (město, vojenská základna, poušť aj.) a vozidel, hra by potom byla ještě lepší a „trvanlivější“, teď je to totiž zábava na docela krátkou dobu.

Homepage: http://www.kangaroogames.ch.

Download (2,6 MB) zde.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Takhle vypadají nejlepší hry z výstavy E3 2018: je na co se těšit

Takhle vypadají nejlepší hry z výstavy…

Výstava E3 není jen o odhalení a novinkách. Také jsme se dočkali tuny nových obrázků z očekávaných her.

17.  6.  2018 | | 2 N/A
V God of War je tajemství, které ještě nikdo neobjevil, tvrdí studio

V God of War je tajemství, které ještě…

Podle kreativního ředitele studia Santa Monica, Coryho Barloga, je v God of War stále ještě ukryté něco, co zatím nikdo z více než pěti milionů hráčů na světě neodhalil.

4.  6.  2018 | | 6 N/A
Nejžhavější trailery a videa z výstavy E3 2018: vše v pohybu

Nejžhavější trailery a videa z výstavy…

Obrazovou galerii máme za sebou, teď jsou na řadě ty nejlepší trailery. A že jich bylo.

17.  6.  2018 | | 1 N/A
E3: Forza Horizon 4 se bude odehrávat v Británii za střídání ročních období

E3: Forza Horizon 4 se bude odehrávat …

Na konferenci Microsoftu snad nesmí nikdy chybět Forza. Nová Forza Horizon 4 se bude odehrávat v Británii a nabídne čtyři roční období.

13.  6.  2018 | | 2 N/A
Battlefield V se chlubí novým trailerem a slibuje režim Battle Royale

Battlefield V se chlubí novým trailere…

9.  6.  2018 | | 2 N/A
Skvělá akční parodie Totally Accurate Battlegrounds dočasně zdarma

Skvělá akční parodie Totally Accurate …

Je to free, tak proč to nezkusit.

7.  6.  2018 |
Agony: přehnaně odporné (recenze)

Agony: přehnaně odporné (recenze)

Kdo ví, třeba každý z nás jednou skončí v pekle. A pokud to tam vypadá jako v Agony, rozhodně se nemáme na co těšit.

7.  6.  2018 | | 3 N/A
E3 2018: drby a klepy aneb co čekat na největším herním veletrhu

E3 2018: drby a klepy aneb co čekat na…

Letošní E3 bude velké. A bude stát za to.

9.  6.  2018 | | 12 N/A