Bullenjagt – tankem proti policii

Už tu bylo spousta zajímavých her a dnešní plná hra s názvem Bullenjagt mezi ně rozhodně také patří. V kolika hrách usednete do tanku? Jsou jich desítky, možná stovky, ale v kolika z nich můžete ničit civilní vozy policie? Vzpomínám si jen na GTA, ale to bylo o něčem jiném. Chcete-li si zkusit, jaké to je, čtěte dále.
Bullenjagt – tankem proti policii
Už tu bylo spousta zajímavých her a dnešní plná hra s názvem Bullenjagt mezi ně rozhodně také patří. V kolika hrách usednete do tanku? Jsou jich desítky, možná stovky, ale v kolika z nich můžete ničit civilní vozy policie? Vzpomínám si jen na GTA, ale to bylo o něčem jiném. Chcete-li si zkusit, jaké to je, čtěte dále.

Podle názvu byste se možná mohli mylně domnívat, že se jedná o další hru z početné rodinky Moorhuhnů. Není tomu sice tak, i když jakýsi náznak podobnosti tu je. Avšak tato hra je úplně jiná, nevyskytují se v ní žádná zvířátka, která musíte ničit, ale obyčejné vozy policie, avšak ne naší, jako spíše americké – taková ta známá černobílá auta s modrým a červeným majáčkem.

BullenjagtBullenjagt

Váš úkol v této hře je velmi prostý. Usednete do tanku a vydáte se vstříc jedenácti otravným policejním vozům. Ty musíte za co nejmenší časový limit zlikvidovat – přejet či odstřelit. Hra se ovládá pomocí kombinace myši a klávesnice, kdy klávesnici jezdíte a natáčíte se a myší potom pomocí levého myšítka střílíte a pomocí pravého měníte směr hlavně. Jakmile všechny zničíte a pokud bude váš čas dostatečně dobrý, objevíte se v tabulce pěti nejlepších střelců. Jak jsem řekl, je to velice prostá a rychlá hra. Počítejte s tím, že váš čas se při troše tréninku, pochopení a ujasnění si taktiky bude pohybovat někde kolem 15 sekund, což je opravdu nevídaně malý čas na dohrání hry.

Grafika vypadá na první pohled zajímavě, ale budete-li se jí věnovat trochu podrobně, zjistíte, že obsahuje nějaké ty chybky – například přechod mezi vrakem a pojízdným policejním autem nevypadá zrovna nejpůsobivěji či třeba výbuch auta je v horní části „ořezán“, tyto věci ale nijak zásadně neovlivňují vlastní hru a jsou jen čistě optického rázu. Hudba je docela působivá, jedná se zde o jakýsi rockový song, ale nedá se přímo říci, že by se hodila k tomuto stylu hry.

BullenjagtBullenjagt

Závěrem vám tuto hru mohu jen a jen doporučit. Má zajímavý nápad, ucházející zpracování a odpovídající hratelnost. Snad autorům lze pro příště poradit, ať do hry zapojí více fantazii a nachystají na nás více různých prostředí (město, vojenská základna, poušť aj.) a vozidel, hra by potom byla ještě lepší a „trvanlivější“, teď je to totiž zábava na docela krátkou dobu.

Homepage: http://www.kangaroogames.ch.

Download (2,6 MB) zde.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší PC hry pod stromeček

Vybrali jsme nejlepší PC hry pod strom…

Toto je deset her, které byste rozhodně neměli při hraní na počítači vynechat.

18.  11.  2017 | | 12 N/A
Need for Speed Payback: nedostatečně rychle a zběsile (recenze)

Need for Speed Payback: nedostatečně r…

Po menší přestávce jsme se konečně dočkali dalšího dílu série Need for Speed. Prospěla závodům pauza stejně, jako novému asasínovi? To se dozvíte z naší recenze.

12.  11.  2017 | | 17 N/A
Městská akce Watch Dogs je na PC zdarma, stahujte!

Městská akce Watch Dogs je na PC zdarm…

Pokud jste ještě nedali prvním dílu této série šanci, nyní už nemáte žádný důvod akci nevyzkoušet.

7.  11.  2017 | | 2 N/A
Na PS Store startuje nová akce, najdete tam spoustu her pod tři stovky

Na PS Store startuje nová akce, najdet…

Chcete si doplnit svou digitální knihovničku konzole Playstation o pár parádních pecek? V obchodě máte skvělou akci.

16.  11.  2017 | | 4 N/A
Testovali jsme Xbox One X: jde o nejvýkonnější konzoli na trhu?

Testovali jsme Xbox One X: jde o nejvý…

Tak je to konečně tady. Vyšel Xbox One X, nejvýkonnější konzole na trhu a dlouho opěvovaný klenot Microsoftu. Je to opravdu dobrá herní mašina nebo přeceněný favorit?

17.  11.  2017 | | 16 N/A
Microsoft rozjíždí časově omezenou nabídku bundlů konzole Xbox One S

Microsoft rozjíždí časově omezenou nab…

Slevová mánie začíná.

12.  11.  2017 |
Playstation trofeje začínají mít smysl, dostanete za ně kredity

Playstation trofeje začínají mít smysl…

Pokud patříte mezi lovce trofejí na konzoli Playstation, vaše snažení dost možná nabere výraznější obrysy.

6.  11.  2017 | | 10 N/A
Fanoušci přinutili EA ke změně, Star Wars Battlefront 2 bude lepší

Fanoušci přinutili EA ke změně, Star W…

Velká vlna nevole od fanoušků Battlefrontu podle všeho padla na úrodnou půdu. EA chystá změny.

18.  11.  2017 | | 2 N/A