Bullenjagt – tankem proti policii

Už tu bylo spousta zajímavých her a dnešní plná hra s názvem Bullenjagt mezi ně rozhodně také patří. V kolika hrách usednete do tanku? Jsou jich desítky, možná stovky, ale v kolika z nich můžete ničit civilní vozy policie? Vzpomínám si jen na GTA, ale to bylo o něčem jiném. Chcete-li si zkusit, jaké to je, čtěte dále.
Bullenjagt – tankem proti policii
Už tu bylo spousta zajímavých her a dnešní plná hra s názvem Bullenjagt mezi ně rozhodně také patří. V kolika hrách usednete do tanku? Jsou jich desítky, možná stovky, ale v kolika z nich můžete ničit civilní vozy policie? Vzpomínám si jen na GTA, ale to bylo o něčem jiném. Chcete-li si zkusit, jaké to je, čtěte dále.

Podle názvu byste se možná mohli mylně domnívat, že se jedná o další hru z početné rodinky Moorhuhnů. Není tomu sice tak, i když jakýsi náznak podobnosti tu je. Avšak tato hra je úplně jiná, nevyskytují se v ní žádná zvířátka, která musíte ničit, ale obyčejné vozy policie, avšak ne naší, jako spíše americké – taková ta známá černobílá auta s modrým a červeným majáčkem.

BullenjagtBullenjagt

Váš úkol v této hře je velmi prostý. Usednete do tanku a vydáte se vstříc jedenácti otravným policejním vozům. Ty musíte za co nejmenší časový limit zlikvidovat – přejet či odstřelit. Hra se ovládá pomocí kombinace myši a klávesnice, kdy klávesnici jezdíte a natáčíte se a myší potom pomocí levého myšítka střílíte a pomocí pravého měníte směr hlavně. Jakmile všechny zničíte a pokud bude váš čas dostatečně dobrý, objevíte se v tabulce pěti nejlepších střelců. Jak jsem řekl, je to velice prostá a rychlá hra. Počítejte s tím, že váš čas se při troše tréninku, pochopení a ujasnění si taktiky bude pohybovat někde kolem 15 sekund, což je opravdu nevídaně malý čas na dohrání hry.

Grafika vypadá na první pohled zajímavě, ale budete-li se jí věnovat trochu podrobně, zjistíte, že obsahuje nějaké ty chybky – například přechod mezi vrakem a pojízdným policejním autem nevypadá zrovna nejpůsobivěji či třeba výbuch auta je v horní části „ořezán“, tyto věci ale nijak zásadně neovlivňují vlastní hru a jsou jen čistě optického rázu. Hudba je docela působivá, jedná se zde o jakýsi rockový song, ale nedá se přímo říci, že by se hodila k tomuto stylu hry.

BullenjagtBullenjagt

Závěrem vám tuto hru mohu jen a jen doporučit. Má zajímavý nápad, ucházející zpracování a odpovídající hratelnost. Snad autorům lze pro příště poradit, ať do hry zapojí více fantazii a nachystají na nás více různých prostředí (město, vojenská základna, poušť aj.) a vozidel, hra by potom byla ještě lepší a „trvanlivější“, teď je to totiž zábava na docela krátkou dobu.

Homepage: http://www.kangaroogames.ch.

Download (2,6 MB) zde.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Kingdom Come: Deliverance - prožijte český středověk (recenze)

Kingdom Come: Deliverance - prožijte č…

Česká hra ze středověku se dočkala finálního vydání. Po dlouholetém vývoji máte možnost okusit hru, jaká tu ještě nebyla. RPG inspirované českou historií a vyvíjené s důrazem na středověkou realitu. Stojí za to hru pořizovat? Dozvíte se v recenzi!

13.  2.  2018 | | 122 N/A
Mapa Kingdom Come: Deliverance je krásným příkladem středověké historie

Mapa Kingdom Come: Deliverance je krás…

Při tvorbě světa Kingdom Come: Deliverance samozřejmě nemohli tvůrci zahrnout celou republiku. Nakonec si vybrali okolí města Rataje nad Sázavou, nacházejícího se v okrese Kutná Hora. Jak to dopadlo?

dnes | | 15 N/A
Jak vypadá Kingdom Come: podívejte se na obrázky z českého středověku

Jak vypadá Kingdom Come: podívejte se …

Kingdom Come bude výpravou do středověku se vším všudy. České lesy, věrohodné souboje a příběhové zvraty, které otřásly zemí. Pojďme se podívat na všechny dostupné pohlednice z výletu.

dnes | | 18 N/A
Kingdom Come: Deliverance - fotoseriál z českých luhů a hájů (galerie)

Kingdom Come: Deliverance - fotoseriál…

Recenzi jsme sice již napsali, ale Kingdom Come nás stále baví. Podívejte se na galerii z našich dobrodružných výprav.

19.  2.  2018 | | 4 N/A
V Kingdom Come: Deliverance se musíte naučit řádně oblékat a obrnit

V Kingdom Come: Deliverance se musíte …

V očekávaném českém RPG nebudou věrohodné jen souboje, ale také způsob oblékání a využívání brnění.

7.  2.  2018 |
Kingdom Come: Deliverance už prodalo téměř 500 tisíc kopií

Kingdom Come: Deliverance už prodalo t…

Nehledě na bugy a další technické nepříjemnosti se Kingdom Come v prodejích pěkně daří.

15.  2.  2018 | | 5 N/A
Kingdom Come: Deliverance dostane na PS4 v den vydání obří patch

Kingdom Come: Deliverance dostane na P…

Máte koupené Kingdom Come na konzoli PS4 a chystáte se hrát? Tak to si ještě nějakou dobu počkáte.

12.  2.  2018 | | 16 N/A
Herní agenda: zpátky v sedle nového roku

Herní agenda: zpátky v sedle nového ro…

Na začátku roku téměř vždy bývá na herním trhu poměrně sucho. Letošek nebyl výjimkou, proto jsme si s agendou dali menší pauzu. Už se ale začínají objevovat první dobře vypadající kousky, takže nastal čas, abychom si o nich zase něco řekli.

16.  2.  2018 |