Burnout poběží pod Natalem

Na letošní E3 představený projekt Natal se stále těší značnému zájmu ze strany laické i odborné veřejnosti, což nedávno potvrdila americká CNN, jež se byla na celý systém podívat přímo v Microsoftu. A ačkoliv jsme se v redakci nedohodli, zda-li je vyslaný redaktor muž nebo žena, nic to nemění na faktu, že ve videu obsažené záběry nevypadjí vůbec špatně. Natal podle všeho reaguje na pohyb hráče velice přesně a svižně, v Microsoftu asi věnují snímačí nadprůměrnou pozornost (ačkoliv situace okolo hráčů tmavé barvy pleti je stále nejasná), což v budoucnu dost možná přinese kýžené ovoce.

Co je ale mnohem důležitější, je představené ovládání 'běžné' hry, kterou tentokrát reprezentuje Burnout: Paradise. Ten prý sice pod Natalem běhá již nějaký ten pátek, ale až doteď to Microsoft předváděl pouze za zavřenými dveřmi. Pokud však již tehdy celý koncept vypadal jako ten, který máme možnost vidět nyní, troufám si tvrdit, že šlo ze strany společnosti o zbytečnou skromnost, či strach.

Hra podle všeho na imaginární volant i pedály reaguje velice příjemně a Natal proto začíná v očích mnoha hráčů vypadat čím dál tím lákavěji. Na konečné soudy je však stále ještě brzy, a proto nezbývá než doufat, že se Microsoft pochlapí a již brzy předvede celý systém v širším měřítku.

Zdroj: CNET News


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější konzolové hry: když na výkonu nezáleží (galerie)

Nejkrásnější konzolové hry: když na vý…

Kdo říkal, že na hezké hry potřebujete jen to nejvýkonnější PC?

15.  7.  2018 | | 5 N/A
V Minecraftu postavíte cokoliv, podívejte se na Paříž z 19. století

V Minecraftu postavíte cokoliv, podíve…

Minecraft nás svými možnostmi nepřestává překvapovat. Nejzajímavější projekty jsou však stále ty, které simulují reálná města.

17.  7.  2018 | | 8 N/A
Rozšíření do KC Deliverance opět láká na krásy českých lesů

Rozšíření do KC Deliverance opět láká …

Je čas vrátit se do českých luhů a hájů a okusit krásy našeho středověku.

12.  7.  2018 | | 2 N/A
KC Deliverance: From the Ashes: znáte Jindru, všechno spraví! (recenze)

KC Deliverance: From the Ashes: znáte …

První DLC do Kingdom Come: Deliverance konečně spatřilo světlo světa a neslibuje málo. Máte se stát rychtářem a spravovat vlastní vesničku. Přesto nás DLC vůbec nenadchlo.

10.  7.  2018 | | 5 N/A
DOOM: Desková hra - akční nářez na vašem stole (recenze)

DOOM: Desková hra - akční nářez na vaš…

Na poli počítačových her je DOOM skutečnou legendou. V této recenzi se ale podíváme na jeho mladšího deskoherního sourozence. Nutno říct, že rodinné jméno se mu ve světě deskových her podařilo adaptovat se ctí.

7.  7.  2018 | | 6 N/A