Bushnell chystá hybrid RTS a FPS

Zakladatel společnosti Atari, Nolan Bushnell, v rozhovoru pro zahraniční noviny prozradil, že jeho studio, Reality Gap, v současné době pilně pracuje na hře Battleswarm: Field of Honor. Titul by měl spadat do kolonky online záležitostí, přičemž Bushnell ale slibuje, že ho prý bude možné hrát zcela zdarma.

A aby toho náhodou nebylo málo, nechal se Nolan slyšet, že se bude jednat o jakýsi hybrid first-pesron akce a real-time strategie: "V FPS módu vám bude svěřena úloha lidského vojáka, jenž má za úkol zničit mimozemské brouky. V tom RTS prozměnu bude umožněno ovládat hmyz a to ve všech stádiích jeho vývoje. Budete je vytvářet, pohybovat jimi, a snažit se zničit lidské plémě."

Sama na sebe by si hra měla vydělat za přispění microtransakcí, avšak Bushnell neprozradil, co si budeme moci za drobný peníz koupit. Místo toho radši ještě doplnil, že Battleswarm bude možné hrát až ve 12 lidech, šest na každé straně, a že ho začal vyvíjet částečně proto, aby měl co hrát se svými syny. Zajímavé.

Datum vydání Battleswarm: Field of Honor nebylo doposud upřesněno, a tak si musíme vystačit alespoň s informací, že se bude jednat o exkluzivitku pro stolní počítače.

Zdroj: Eurogamer

Dostupné pro: PC
Žánr: Strategie
Výrobce: Reality Gap

Nejnovější komentáře