Call of Duty 2 - válka na vlastní kůži

Po tom, co bylo nedávno konečně oficiálně oznámeno datum vydání očekávané akce Call of Duty 2, nyní přicházejí další informace. Tedy abychom byli přesní, tak ani ne tak informace, jako spíš obrazové materiály. Konkrétně jde o čtyři zcela nové obrázky přímo ze hry.

  

Screenshoty ukazují v celé kráse zbrusu nový engine, který nakonec i přes mnohé domněnky není licencovaný z Doom 3. Možná i proto nás čekají efekty v jiných hrách doposud neviděné: systém dynamicky se měnícího počasí se jistě postará o pořádný rozruch na bojišti, stejně jako atmosféra o to, abychom po čas hraní měli pocit, že jsme opravdu „tam“. S atmosférou souvisí především novinka jménem „Battle Chatter“. Při těžkých bitvách na sebe jednotliví vojáci budou pokřikovat, avšak tentokrát na základě aktuálního dění, nic tedy nebude předem naprogramované. Máme se na co těšit! Nejlepší na tom všem ale je, že hra vyjde již relativně brzy - 4. listopadu. A to dokonce jak ve verzi pro PC, tak Xbox 360.

Zdroj: Shacknews

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých nikdo nic nečekal

Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých ni…

Od následujících her si hráči příliš neslibovali, přesto všechny dokázaly překvapit.

12.  1.  2021 | |10 N/A
Ladislav Novák
Téma
Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět grafickým skvostem

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět g…

Jestli něco Ubisoft umí, pak jsou to pestré světy, lákající k focení.

16.  1.  2021 | |11 N/A
Daniel Pánek
Assassin's Creed ValhallaGalerie
Hry zadarmo nebo se slevou: novoroční akce a Crying Suns zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: novoroční akce a Cryin…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

8.  1.  2021 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce