Call of Duty: Advanced Warfare se má dočkat pokračování. Pro Sledgehammer Games je to návrat do budoucnosti

Ještě nevyšlo ani Modern Warfare II a už se rozjíždí horlivé debaty o budoucnosti Call of Duty.

Letošní díl Call of Duty si zahrajeme 28. října, ale už dnes se začalo mluvit o jednom z jeho nástupců. Tím má být pokračování Advenced Warfare z roku 2014 a stejně jako u jedničky i tentokrát drží otěže vývoje studio Sledgehammer Games.

Původní myšlenka podle webu whatifgaming ale měla být jiná. Toto studio vedlo i vývoj druhoválečného Call of Duty: Vanguard z loňského roku a mělo s ním velké plány. Tým zpracovávající příběh měl v úmyslu vytvořit několik pokračování s rozvojem postav představených v kampani Vanguardu. Ten ale nenaplnil očekávání, a tak se jejich nadcházející projekt z historie vydal do budoucnosti.

Tyto informace na Twitteru potvrdil i další insider. Pokud vše půjde podle plánu, Advanced Warfare 2 má vyjít v roce 2025. Ještě před tím kromě Modern Warfare II má ale přijít ještě jeden díl, který vytváří Treyarch. O něm ale zatím nic na veřejnost neuniklo. Stále vše nasvědčuje tomu, že si Call of Duty v roce 2023 dá pauzu a bude vycházet jen nový obsah pro dříve vydané hry. Zatím to ale Activision nepotvrdil. Nyní se kromě Modern Warfare vyhlíží hlavně vydání Warzone 2.0, které má přijít v polovině listopadu.

Zdroj: Whatifgaming.com

Váš názor Další článek: PlayStation stále nechce opustit předchozí generaci konzolí. Má také velké plány s live service hrami

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , ,Zakázané názvy. Tyhle složky ve Windows nevytvoříte a můžou za to 70. léta

Zakázané názvy. Tyhle složky ve Windows nevytvoříte a můžou za to 70. léta

**Složky ve Windows si nepojmenujete libovolně. **Seznam rezervovaných názvů existuje kvůli kompatibilitě. **Kořeny této záležitosti sahají až do 70. let.

Petr Urban
Operační systémyWindows
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
Facebook má nejspíš vaše telefonní číslo, i když jste mu ho nikdy nedali. Tímto tajným nástrojem ho můžete smazat

Facebook má nejspíš vaše telefonní číslo, i když jste mu ho nikdy nedali. Tímto tajným nástrojem ho můžete smazat

**Meta poskytuje nástroj na vymazání telefonních čísel a e-mailových adres z Facebooku a Instagramu **V minulosti Mark Zuckebrg popřel, že by Facebook vytvářel stínové profily **Metě teď můžete sebrat klíčové iddentifikátory, pořád o vás ale nejspíš ví mnoho dalšího

Petr Urban
MetaSledováníSociální sítě

Aktuality

7. prosince | Do Mario Kart 8 Deluxe přichází třetí vlna tratí v rámci Booster Course Passu. Kromě toho nový update přidává další možnosti do nastavení vlastních závodů. 
7. prosince | Studio Riot Games prozrazuje pár detailů o své bojovce, kterou známe jako Project L. Další novinky uvidíme až v příštím roce. 
6. prosince | Skákačka SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake vyjde 31. ledna příštího roku na PC i konzole. S předobjednávkou získáte exkluzivní balík kostýmů zdarma. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách