Call of Duty: Modern Warfare bude mít Battle Pass, ale žádné lootboxy

Activision slibuje, že nebude v novém Call of Duty rozdělovat komunitu.

Call of Duty: Modern Warfare se nám představilo již v plné parádě. Víme, že se můžeme těšit na singleplayerovou kampaň, klasický multiplayer i další režimy včetně Spec Ops kooperace. Spousta obsahu bude samozřejmě odemykatelného a vydavatel slibuje, že ve hře nebudou žádné lootboxy. Tradiční Battle Pass ale nebude chybět.

Battle Pass tedy zaručí, že hráči budou získávat spoustu nového obsahu a bonusů obyčejným plněním misí a výzev ve hře. Budete ale přesně vědět, po čem jdete. 

"Nový Battle Pass systém dovolí hráčům přesně vidět, co získávají nebo kupují," tvrdí Activision. "Budeme spouštět různé sezóny a exkluzivním vybavením a obsahem, takže můžete odemykat a kupovat věci, které ladí ke každé sezóně. Vlny obsahu budou jak zcela zdarma, tak placené a uzamčené za Battle Passem, něco tedy získá naprosto každý."

Battle Pass každopádně nebude spuštěn spolu s titulem samotným koncem října, ale o něco později ke konci roku.

Call of Duty: Modern Warfare vychází 25. října letošního roku na PC, PS4 a Xbox One.

Váš názor Další článek: Star Wars Jedi: Fallen Order má galerii a nové záběry ze hry

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Jak je možné, že plachetnice pluje třikrát rychleji než vítr, který ji pohání

Jak je možné, že plachetnice pluje třikrát rychleji než vítr, který ji pohání

** Některé závodní trimarány překonají rychlost větru, který je pohání ** Jak je něco takového vůbec možné? Neporušují zákony fyziky? ** Ale vůbec ne. Stačí si připomenout sčítání vektorů

Jakub Čížek
JachtaFyzikaTechnologie
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2

Aktuality

7. prosince | Do Mario Kart 8 Deluxe přichází třetí vlna tratí v rámci Booster Course Passu. Kromě toho nový update přidává další možnosti do nastavení vlastních závodů. 
7. prosince | Studio Riot Games prozrazuje pár detailů o své bojovce, kterou známe jako Project L. Další novinky uvidíme až v příštím roce. 
6. prosince | Skákačka SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake vyjde 31. ledna příštího roku na PC i konzole. S předobjednávkou získáte exkluzivní balík kostýmů zdarma. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách