Call of Duty nebude chybět ani letos. Activision ukázal logo Modern Warfare II

Úniky o dalším díle dlouholeté FPS série mluvily docela jasně o pokračování Modern Warfare z roku 2019 a nyní už ho máme potvrzené oficiálně.

V názvech her ze série Call of Duty je už tak velký zmatek. Letos se ale ještě o něco zvýší, protože nový přírůstek bude bezpochyby Modern Warfare II. Potvrdily to oficiální účty série na sociálních sítích. Půjde tedy o pokračování znovuzrozeného Modern Warfare z roku 2019. 

Nic konkrétnějšího zatím nevíme. Vydání je bezpochyby plánované na závěrečné měsíce letošního roku, takže bychom se detaily o Modern Warfare II měli dozvědět během léta. K tomu se jako výborná příležitost samozřejmě nabízí Summer Game Fest. 

Logo doprovází hláška říkající, že "přichází nová éra". Podle spekulací by se měla s novým dílem zlepšit použitá technologie. O vývoj se postará studio Infinity Ward, které pracovalo i na původním Modern Warfare 2 z roku 2009. Activision očividně letos sází na jistotu, protože reboot Modern Warfare byl tím nejúspěšnějším dílem celé série. 

S Modern Warfare II by měl pro sérii přijít zlom i v jiném smyslu. Další spekulace mluví o tom, že mezi jeho vydáním a případným dalším dílem bude delší časový rozestup. V roce 2023 nemá vyjít nový díl. To jsou ale zatím jen dohady, takže je doporučujeme brát s rezervou. Letos by kromě Modern Warfare 2 mělo dorazit velké vylepšení pro battle royale Warzone. Activision toho má tedy dost, co nám v průběhu léta může předvést.

Zdroj: Twitter

Váš názor Další článek: Nejnovější trailer z Apex Legends přibližuje příběh nové postavy Newscastle

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Aktuality

13:40 | Kde se ve městě Redfall vzali upíři? Do zápletky připravované novinky studia Arkane nahlíží nový trailer. Hra pak vychází 2. května na PC a Xbox Series S|X. 
13:03 | Stavebnice LEGO Bricktales se rozrostla o nový obsah v rámci DLC zdarma. Skrz novou příběhovou linku pomůžete velikonočnímu zajíčkovi zachránit Velikonoce. 
12:32 | Kouzelné RPG Ni no Kuni II: Revenant Kingdom vyšlo na Xbox One a Series S|X v Prince's edici, která kromě základního příběhu obsahuje i všechna rozšíření. Můžete ho vyzkoušet skrz předplatné Game Pass. 
21. března | Pixelartová akce The Mageseeker ze světa League of Legends se ukazuje v prvních záběrech z hraní. Do boje se Sylasem se vydáme už 18. dubna na PC, PS4, PS5, XO, XSX a Switchi. 

Březnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 15 zdrojů s výkonem 750 W

Pravidla pro létání s drony

Test levných soundbarů k televizi

Jak na návrh vlastního interiéru