Call of Duty Warzone konečně míří na mobily. Activision hledá posily do týmu

Battle royale hit následuje příklad Apexu a rozšiřuje se na další platformy.

Stejně jako největší konkurent na poli žánru battle royale, Apex Legends, i Call of Duty Warzone se pomalu ale jistě vydává směrem k mobilním platformám. Prozrazuje to nová nabídka práce na oficiálních stránkách značky. Ta popisuje "nový AAA mobilní zážitek, který přinese frenetickou akci ve velkém měřítku pro všechny hráče Call of Duty Warzone na cestách". 

Activision přitom hledá celou řadu vývojářů a dalších posil, od programátorů až po umělce, producenty a produktové manažery. Vypadá to tedy, že půjde o opravdu velký mobilní projekt podobně, jak tomu bylo u Call of Duty Mobile. 

V tuto chvíli není jasné, kdy titul na mobily dorazí ani jakou strukturu můžeme očekávat či zda vůbec bude propojený s velký hrou na PC a konzolích. Warzone však míří na mobily, o tom už nelze pochybovat. 

Pojďte na Doupě psát o mobilních hrách!

Hledáme autorku nebo autora, který sleduje novinky, trendy a má nahráno něco víc než pár hodin v Candy Crush.

Když se ve světě mobilního gamingu stane něco velkého, připravíte k tomu aktualitu. Budete psát i recenze nejnovějších mobilních her. Jedná se o pravidelnou externí spolupráci, za kterou samozřejmě dostanete autorský honorář. Práce je velmi vhodná pro studenty.

Ale nejdřív musíte projít naším malým testem. Napište článek o nějaké novince z mobilního herního světa, nebo zkuste rovnou recenzi vybrané mobilní hry. Tady je k tomu připravený formulář.

Váš názor Další článek: Aktualizace Returnal Ascension přidává do hry kooperaci a survival režim

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,