Call of Duty Warzone na mobilech začíná alfatest. Tvůrci chtějí vypilovat hratelnost

Mobilní verze Warzone, nebo také Project Aurora, vstupuje do fáze alfatestu.

Activision má letos plné ruce práce. Nejen, že se chystá nový díl Call of Duty a pokračování úspěšného Modern Warfare. Také je na cestě kompletní překopání battle royale titulu Warzone a nedávno jsme se dozvěděli, že Warzone míří i na mobilní platformy. 

Vydavatel nyní oznámil, že mobilní hra se dostává do fáze betatestování a tvůrci se chystají na první piplací vlnu, aby opravili bugy, odstranili chyby a celkově vyladili hratelnost. Čerpat inspiraci chtějí z dalšího mobilního titulu společnosti, Call of Duty Mobile, který se oproti velkým dílům naopak těší obrovské popularitě. 

Project Aurora, jak se mobilní titul kódově označuje, je v tuto chvíli pouze na uzavřené privátní pozvánky, Activision ale slibuje, že hru brzy otevře širší veřejnosti. 

Pojďte na Doupě psát o mobilních hrách!

Hledáme autorku nebo autora, který sleduje novinky, trendy a má nahráno něco víc než pár hodin v Candy Crush.

Když se ve světě mobilního gamingu stane něco velkého, připravíte k tomu aktualitu. Budete psát i recenze nejnovějších mobilních her. Jedná se o pravidelnou externí spolupráci, za kterou samozřejmě dostanete autorský honorář. Práce je velmi vhodná pro studenty.

Ale nejdřív musíte projít naším malým testem. Napište článek o nějaké novince z mobilního herního světa, nebo zkuste rovnou recenzi vybrané mobilní hry. Tady je k tomu připravený formulář.

Váš názor Další článek: Flintlock je lákavá fantasy akce od tvůrců Ashen. Podívejte se do zákulisí vývoje

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,