Capcom oznámil God Hand

Společnost Capcom oficiálně potvrdila, že pracují na nové hře s názvem God Hand. Na tvorbě hry se podílejí Shinji Mikami a Atsushi Inaba, kteří byli u vzniku takových titulů, jako třeba Resident Evil nebo Devil May Cry. God Hand bude čistě akční záležitost, přičemž by se měly veškeré souboje odehrávat beze zbraně.

Před dávnými časy zachránil legendární bojovník svět před velkým zlem. Jeho ruce oplývaly nadpřirozenou silou a zářily, jako by byly ze zlata. Tento muž dostal přezdívku Hand of God. Několik set let po těchto událostech se objevuje na scéně Jean, hrdina této akční hry. Při zachraňování mladé dívky před žoldáky přišel v souboji o ruku. Poté se Jean probouzí s novou rukou. S rukou, která vládne nadpřirozenou silou - God hand.

 

  

  

  

Související informace (God Hand):
Platforma: PS2
Žánr: Akční
Výrobce: Capcom
Vydavatel: Capcom
Homepage: zatím nemá
Předpokládané datum vydání: zatím neznámé

Zdroj: Eurogamer

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |