C&C All Stars – Rusko vs. NOD a další

Fenomén Command & Conquer nechal za léta své existence vzniknout řadě soupeřících stran fiktivních válečných konfliktů, jež se nesmazatelně zapsaly i se svými jednotkami do obecného povědomí hráčů, pro které strategie neznamená jen  vyřešení problému, jak sníst čínské nudle plastovou vidličkou. Totální konverze pro C&C: Generals – Zero Hour podporovaná i samotnými tvůrci série s názvem All Stars proti sobě staví všechny doposud uvedené armády. GDI se spojila s Bratrstvem NOD, aby čelili alianci Red Alert (Američané a Sovětský svaz) nebo elitním generálům z Číny, USA a Blízkého východu. Ačkoliv modifikace běží již na několik let staré verzi enginu Sage z C&C: Generals, nabízí zajímavou perspektivu, ve které se proti sobě postaví jednotky jako Mammoth tank MkII, takny Apocalypse, Overlord a obecně všechny význačné technologie jednotlivých dílů včetně nezapomenutelných Teslových věží. Zájemci mohou stahovat zde nebo po kliknutí na níže umístěný banner.

Zdroj: Homepage


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

20.  9.  2020 | | 20 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: akce na Resident Evil a tycoonovka zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce na Resident Evil …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

25.  9.  2020 | | 4 N/A
Mafia: Definitive Edition - zahraj tu naši | Recenze

Mafia: Definitive Edition - zahraj tu naši | Recen…

Jedna z nejkultovnějších českých her se vrací v současné generaci. Je to vítané, nebo zbytečné překvapení?

24.  9.  2020 | | 17 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

18.  9.  2020 |