CD a DVD verze adventurní hry Conspiracies v jednom balení

Adventurní hry nevycházejí v dnešní době tak často jako dříve a tak každá zpráva o nové adventuře potěší. Dnes tomu nebude jinak. Vývojářská společnost Anima Interactive v současné době pracuje na firts-person detektivní adventuře Conspiracies. Vydavatelská společnost této hry Got Game Entertainment dnes oznámila zprávu, že hodlá vydat hru v jednom baleni na dvou discích zároveň, a to na CD a DVD. Každý disk by měl obsahovat odlišnou verzi hry a dosud však není jasné, co to pro hráče bude znamenat. Howard Horowitz tento krok zdůvodnil následovně: "Chceme mnohé adventurní hráče potěšit a proto jsme rozhodli vydat oba formáty v jednom balení".

   

Ve hře se ocitnete v roli Nicka Deliose, který je neoficiálně požádán o pomoc vyřešit vraždu svého dávného přítele, který se měl stát v brzké době policejním vyšetřovatelem. Nick Delios potřebuje peníze a tak přijímná tuto nabídku, která ho uvrhne do víru intrik a podvodů. Během hraní se seznámíte se 30 postavami, na rozluštění čeká více jak 230 hlavolamů a zhlédnete přes 2 hodiny videa. Odhadovaný celkový herní čas je stanoven na 20 až 25 hodin.

Související informace (Conspiracies):
Homepage hry:
http://www.gotgameentertainment.com/conspiracies/
Výrobce hry: Anima Interactive
Distributor hry:
Got Game Entertainment
Distribuce v ČR: ?
Předpokládané datum vydání: 4. čtvrtletí 2003

Zdroj: Gamespot

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |19 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |6 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Steamu a Black Friday

Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Stea…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

27.  11.  2020 | |1 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce