Cenovka nového Playstationu prý bude odpovídající, slibuje Cerny

Po odhalení prvních oficiálních informací tu máme další pěkné sliby.
Cenovka nového Playstationu prý bude odpovídající, slibuje Cerny

Včera se roztrhl pytel s prvními oficiálními detaily ohledně očekávaného nové generace konzole Playstation a Mark Cerny se solidně opřel do novinek, jako je SSD disk, zpětná kompatibilita a hardware samotný. Mnoha fanouškům se zdálo, že kvůli moderním komponentům bude silně vyšponovaná i samotná cena konzole, tak hrozné to ale očividně nebude. 

Mark Cerny o Playstation 5: ray-tracing, SSD a zpětná kompatibilita

Mark Cerny o Playstation 5: ray-tracing, SSD a zpětná kompatibilita

Zatímco v rozhovoru samotném se žádná zmínka o ceně neobjevila, Cernymu byla otázka ceny položena na Twitteru. Tam jsme se také dočkali i odpovědi, ve které nás Mark ujišťuje, že cena by měla být velmi příjemná vzhledem k tomu, co všechno konzole nabídne. A to je vše, co prozatím může vyjít ven. 

To by mohlo naznačovat, že cena konzole při startu prodejů sice bude o něco vyšší než jsme zvyklí, ale rozhodně nebude nijak závratná. V tuto chvíli se spekuluje o cenovce, která by neměla přeskočit hranici 500 dolarů. V našich krajích by tedy mohlo jít o cenu cca 15 tisíc korun. Co si o tom myslíte?


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 6 N/A
Venku jsou nové spekulace o levnějším Xboxu: co přinese Series S?

Venku jsou nové spekulace o levnějším Xboxu: co př…

Objevily se nové informace o podobě a ceně menšího Xboxu. Že Microsoft chystá více konzolí v minulosti naznačil sám Phil Spencer. Skoro všechny dřívější úniky se vyplnily.

20.  6.  2020 | | 2 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a Stranger Things 3 zdarma

Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

26.  6.  2020 |
10 nejstrašidelnějších her z minulosti, které si dnes můžete zahrát

10 nejstrašidelnějších her z minulosti, které si d…

Pokud se u her rádi bojíte, připravili jsme pro vás seznam titulů, které zaručeně fungují. Pro některé z nich bylo potřeba sáhnout hluboko do propadliště dějin.

24.  6.  2020 | | 4 N/A