Češi slaví. Kingdom Come: Deliverance se prodalo 3 miliony kopií

Největší česká videohra prodala další milion kopií. Jak to vypadá s další hrou od Warhorse?

Ve Warhorse Studios mají další důvod k radosti. Vydavatel Deep Silver oznámil, že se prodalo již 3 miliony kopií jejich hry Kingdom Come: Deliverance. Dalších 1,5 milionu prodejů připadá na DLC. Oslava dosažení milníku připadne na tento víkend, od 18. do 22. června totiž KCD půjde hrát na Steamu zdarma. (Základní verzi hry v minulosti rozdával Epic Games Store natrvalo.)

Kingdom Come: A Woman

Kingdom Come: A Woman's Lot – drsná žena středověku (recenze)

Pražské studio včera shodou okolností ukázalo nové logo. Fanoušky by ale spíš potěšilo, kdyby Warhorse či jeho vlastník Koch Media prozradil, že již pracují na pokračování.

Nová hra se totiž připravuje. Stále probíhá nábor dalších vývojářů, designérů, grafiků apod. a celý tým by se měl rozrůst až na 180 členů. V inzerátech stojí, že studio chystá novou AAA hru v žánru RPG, která nabídne nelineární questy.

Pokračování Kingdom Come se přitom vyloženě nabízí. Evidentně jde o silnou značku. Původní hra má otevřený konec. Navíc by se mohla odehrávat v atraktivním období okolo husitských válek.

Na druhou stranu je třeba pamatovat, že původní hra vyšla před dvěma lety a část týmu ještě do loňska připravovala DLC a různé opravy, takže vývoj pokračování nemůže být moc daleko. Původní hra se připravovala sedm let a AAA tituly tohoto rozsahu vyžadují alespoň čtyři roky času.

Kingdom Come: Deliverance dostane oficiální podporu modifikací

Kingdom Come: Deliverance dostane oficiální podporu modifikací


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 9 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na vydání remaku

Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na …

Mafia není nejobtížnější hrou všech dob, přesto ale obsahuje některé složitější momenty. Proto jsme pro vás připravili podrobný návod, pomocí kterého hru dohraje každý. Navrch jsme přidali několik desítek dobrých rad pro pohodový život každého správného mafiána. Neváhejte a přesuňte se s námi do třicátých let minulého století!

4.  7.  2020 | | 47 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na multiplayerovky

Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

3.  7.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: balíček adventur a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balíček adventur a Wat…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

včera |