Česká 3D plošinovka Ricky Runner zamířila do předběžného přístupu

Je libo trochu toho českého?

Ve čtvrtek 29. listopadu vydalo české nezávislé studio Contra Concept v předběžném přístupu kompetitivní parkourovou 3D plošinovku nazývající se Ricky Runner: Superboot Cup. Nachází se v ní propracovaná fyzika a absolutní svoboda v levelech. Čím kratší cestu se pokusíte najít, tím lepší bude váš čas, což znamená lepší umístění v tabulce. Do budoucna bychom se měli těšit na editor map a především multiplayer. 

Na titulu pracuje zkušené duo českých vývojářů, a to Antonín Tripes, který se podílel na animacích Zaklínače 3 či Quantum Break, a Petr Soviš (Mafia 2, DayZ). Tím pádem by o kvalitu neměla být nouze. Na Steamu aktuálně probíhá do 6. prosince 30% sleva, takže hru si můžete pořídit za 240 korun namísto obvyklých 340. Titul si můžete bezplatně vyzkoušet díky veřejné verzi na Discordu. Pakliže se vám hra zalíbila, tak rozhodně zamiřte rovnou na Steam. Více informací naleznete na oficiálních stránkách studia. Vám už nemůžeme doporučit nic jiného, než shlédnout velmi líbivý trailer. Titulu a klukům ze studia přejeme pevnou vůli a zdárný finiš. 

Darksiders 3: tuhle ženskou byste doma nechtěli (recenze)

Darksiders 3: tuhle ženskou byste doma nechtěli (recenze)


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |18 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce