Česká 3D plošinovka Ricky Runner zamířila do předběžného přístupu

Je libo trochu toho českého?

Ve čtvrtek 29. listopadu vydalo české nezávislé studio Contra Concept v předběžném přístupu kompetitivní parkourovou 3D plošinovku nazývající se Ricky Runner: Superboot Cup. Nachází se v ní propracovaná fyzika a absolutní svoboda v levelech. Čím kratší cestu se pokusíte najít, tím lepší bude váš čas, což znamená lepší umístění v tabulce. Do budoucna bychom se měli těšit na editor map a především multiplayer. 

Na titulu pracuje zkušené duo českých vývojářů, a to Antonín Tripes, který se podílel na animacích Zaklínače 3 či Quantum Break, a Petr Soviš (Mafia 2, DayZ). Tím pádem by o kvalitu neměla být nouze. Na Steamu aktuálně probíhá do 6. prosince 30% sleva, takže hru si můžete pořídit za 240 korun namísto obvyklých 340. Titul si můžete bezplatně vyzkoušet díky veřejné verzi na Discordu. Pakliže se vám hra zalíbila, tak rozhodně zamiřte rovnou na Steam. Více informací naleznete na oficiálních stránkách studia. Vám už nemůžeme doporučit nic jiného, než shlédnout velmi líbivý trailer. Titulu a klukům ze studia přejeme pevnou vůli a zdárný finiš. 

Darksiders 3: tuhle ženskou byste doma nechtěli (recenze)

Darksiders 3: tuhle ženskou byste doma nechtěli (recenze)


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 6 N/A
Venku jsou nové spekulace o levnějším Xboxu: co přinese Series S?

Venku jsou nové spekulace o levnějším Xboxu: co př…

Objevily se nové informace o podobě a ceně menšího Xboxu. Že Microsoft chystá více konzolí v minulosti naznačil sám Phil Spencer. Skoro všechny dřívější úniky se vyplnily.

20.  6.  2020 | | 2 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a Stranger Things 3 zdarma

Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

26.  6.  2020 |
10 nejstrašidelnějších her z minulosti, které si dnes můžete zahrát

10 nejstrašidelnějších her z minulosti, které si d…

Pokud se u her rádi bojíte, připravili jsme pro vás seznam titulů, které zaručeně fungují. Pro některé z nich bylo potřeba sáhnout hluboko do propadliště dějin.

24.  6.  2020 | | 4 N/A