Česká Family Farm se chystá do světa

Family Farm, hra od českých Hammerware, se pomalu chystá na pulty obchodů a do online platforem. Autoři farmářského tycoonu, jenž v mnohém připomíná deskové a RPG hry (designérem hlavních mechanismů je ostatně Vlaada Chvátil), se snaží o vytvoření ekonomické simulace lehce šmrnclé The Sims. V praxi to pak vypadá tak, že zajišťujete fungování vaší malé farmy, do toho zručně managujete postavy s různými talenty a dovednostmi, snažíte se uspokojit jejich potřeby a dáváte si pozor i na počasí (největšími nepřáteli zemědělce jsou totiž zákeřné jaro, léto, podzim, zima).

VIDEO: 4218 'Family Farm - Expand!'

Pro zahraničí se povedlo Hammerware získat distributory Iceberg Interactive a Rondomedia, kteří se postarají o klasickou krabicovou distribuci v Anglii, Německu, Francii, Skandinávii, zemích Beneluxu a na dalších menších trzích. V ČR bude hra distribuována pouze v online podobě s automatickými aktualizacemi, které už využívá demo - pokud vás hra zajímá, není nic snažšího než se podívat na stránky hry a zmíněnou ochutnávku si stáhnout (její dohrání vám zabere kolem hodinky).

Zdroj: TZ

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |