Česká webová strategie ve stylu Heroes

Od známého českého herního týmu PUPworX k nám dorazila následující tisková zpráva, která si žádá pozornosti všech příznivců online hraní:

"Olomoucký tým PUPworX téměř rok pracuje na plně grafické webové strategii Monarchia. Klientská část hry je relializována plug-inem Macromedia Flash 5. Díky tomu hra obsahuje jak ručně kreslené ilustrace, tak rendery a animace, včetně intra. Klient bude distribuován v několika verzích - od nejmenších pro stahování z Internetu po CD verzi s hudbou a intrem.
Hráči se ocitnou v rolích evropských feudálů vrcholného středověku. Jako praví vládci si budou moci najímat armády, dobývat města, ale také je zvelebovat. Jednotlivé bitvy se budou odehrávat v izometrickém prostředí s plně animovanými jednotkami (např. jízda, lučišníci a další). Důraz je kladen jak na ekonomickou část (stavění různých budov, výše daní, atd.), tak na RPG prvky ovlivňující vlastnosti armád a jejich vojevůdců, kteří se budou vyvíjet podle přání hráče a mohou vlastnit artefakty.


Na serveru bude rozjeto několik her pro 2-50 hráčů, další si mohou hráči zakládat sami a nastavovat podmínky vítězství, maximální počet hráčů, rychlost plynutí času a další parametry. Hráčům bude ponechán prostor pro uzavírání (porušování) spojenectví. Malým překvapením pro hráče on-line strategií bude originální řešení tahového systému. Samozřejmostí je interní pošta, statistiky a plánujeme i zasílaní událostí ve hře na mobilní telefon.
V současné době dobíhá alphatest a v časovém horizontu jednoho měsíce bude spuštěn betatest. Během vývoje jsme přidali mnoho prvků se kterými jsme původně nepočítali a tak se vývoj neočekávaně protáhl. Dokončení předpokládáme nejdříve v říjnu.
Na hře pracuje pětičlenný tým studentských vývojářů (3 programátoři+2 grafici), kteří debutovali hrou Trabi II.
Před měsícem se rozběhly práce na traileru, který bude zároveň intrem v CD verzi a který bude ke shlédnutí na blížícím se INVEXu.
Aktuální informace o vývoji naleznete na http://www.monarchia.cz. Na http://www.pupworx.com najdete informace o našich dalších aktivitách.

Hledáme strategického partnera pro provoz hry. Pište na info@monarchia.cz."

Zdroj: PR

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: akce na Resident Evil a tycoonovka zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce na Resident Evil …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

25.  9.  2020 | | 4 N/A
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

20.  9.  2020 | | 20 N/A
Mafia: Definitive Edition - zahraj tu naši | Recenze

Mafia: Definitive Edition - zahraj tu naši | Recen…

Jedna z nejkultovnějších českých her se vrací v současné generaci. Je to vítané, nebo zbytečné překvapení?

24.  9.  2020 | | 17 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

18.  9.  2020 |