Čeština brzy, speciální Morrowind CZ za 479 Kč

Ač tomu možná někteří stále nemohou uvěřit, čeština pro legendární RPG The Elder Scrolls: Morrowind opravdu existuje. Lokalizace je ale určena pouze těm, kdo "odešlou registrační kartičku, která byla součástí hry a na ni napíší, že mají zájem o češtinu". Na internetu ke stažení v dohledné době podle slov zástupce vydavatelské společnosti Playman, Petra Kučery, nebude.

Zároveň u příležitosti vydání češtiny Playman představil speciální Exclusive CZ edici, jejíž součástí je právě zmiňovaná čeština spolu s původní hrou. Její doporučená cena je 599 Kč, sehnat se dá i levněji (za 479 Kč v Doupěti na Vltavě). Tato verze hry se dostane na pulty obchodů hned jak skončí lisování CD s češtinou. Po určitých problémech s instalací, které byly již vyřešeny, by se tak mělo stát v prvním červnovém týdnu.

Autoři překladu se v současné době pouštějí do překladu druhého datadisku hry - Bloodmoonu (první datadisk Tribunal již přeložen je). Bohužel o průběhu lokalizace zatím není nic známo. Původní hra a oba datadisky jsou součástí další kompilace - Game of The Year Edition, kterou si můžete pořídit za 1999 Kč (v Doupěti na Vltavě za 1699 Kč).

  

Zdroj: Vlastní zpráva

Diskuze (1) Další článek: Blizzard, část druhá – úspěchy i nejistá budoucnost

Témata článku: , , , , , ,