Chariots of War nebo Legion, to je výběr stratégů

Pokud máte rádi strategie, u kterých je opravdu třeba přemýšlet, tak se pravděpodobně nespokojíte se současnou RTS scénou. Budete muset sáhnout po starém, dobrém, žánru strategií tahových. A právě ke dvěma takovým vydala firma Slitherine Software demoverze, kde můžete prověřit vaši šedou kůru mozkovou více, než rychlost myši a klávesnice. Chariots of War vás zavezou do starověkého Egypta a Mezopotámie, což je období dostatečně neznámé a originální. Zda se rozhodnete porazit samotného faraóna, nebo mocnou říši Chetitů pak závisí jen na vás.

Downolad (demo, 95 MB): Doupě

Pokud se vám Egypt zdá příliš vzdálený, nemusí tak být Římské impérium v době největšího rozkvětu. Uspořádané Legie stojí proti barbarským kmenům a jedna ze stran má výraznou výhodu - vás jako velitele. Kostky jsou vrženy, dokážete ke konci prohlásit jen Veni, Vidi, Vici? Obě dema zahrnují tři hodiny hraní, pak už snad budete dostatečně vědět, zda mají tahové strategie ještě stále co říci současným hráčům.

Downolad (demo, 80 MB): Doupě

Zdroj: Gamershell

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |19 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |6 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Steamu a Black Friday

Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Stea…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

27.  11.  2020 | |1 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce