Chcete se stát testerem her u Illusion Softworks?

Vývojářské studio Illusion Softworks, zřejmě nejznámější český tvůrce počítačových her, vyhlásil v těchto dnech konkurz na pozici herních testerů pro svou brněnskou pobočku. Náplň práce testera tkví ve spolupráci s vývojovým týmem na optimalizaci hry - to vše v sobě zahrnuje hledání chyb a bugů, testování hratelnosti, grafiky a tak podobně.

Pokud vás snad nabídka tohoto netradičního zaměstnání zaujala a rádi byste se stali budoucím členem týmu Illusion Softworks, musíte také splňovat některé stanovené podmínky. Je nutná základní znalost angličtiny, schopnost a ochota se učit novým věcem. Dále je požadována od všech zaměstnanců spolehlivost, flexibilita a iniciativa.

Je také třeba zdůraznit, že pozice testera může být odrazovým můstkem pro mnohem zajímavější kariéru herního designéra, grafika a tak podobně. V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na tuto emailovou adresu lukas.berka@is.cz, informace případně na telefonu 532 199 977. Žádosti jsou přijímány do 25.6.2003 a samotné výběrové řízení proběhne do týdne od tohoto data.

Zdroj: PR

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět grafickým skvostem

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět g…

Jestli něco Ubisoft umí, pak jsou to pestré světy, lákající k focení.

16.  1.  2021 | |11 N/A
Daniel Pánek
Assassin's Creed ValhallaGalerie
10 největších překvapení minulé generace, která nás potěšila

10 největších překvapení minulé generace, která ná…

Končící éra Xbox One a PS4 přinesla mnoho velkých změn. Jaké nás nejvíce překvapily?

18.  1.  2021 | |6 N/A
Vojtěch Matušinský
Téma
Hry zadarmo nebo se slevou: velká akce a Galactic Civilizations III zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: velká akce a Galactic …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

22.  1.  2021 | |3 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce