Chimera Project - první dojmy a screenshoty

Akčně-strategické RPG s kyborgem coby kladným hrdinou a mutanty coby jeho zápornými protivníky. 

Tvůrci Chimera Projectu jsou titíž lidé, kteří vytvořili sci-fi strategii Enemy Infestation. Jistá vizuální podobnost mezi oběma zmiňovanými hrami se nedá přehlédnout, vlastně na první pohled vypadají velice podobně.

Příběh se odvíjí zhruba takto: nejmodernější kyborg je vyslán na vojenskou misi, jejíž cílem je zastavit pochybný projekt Chiméra společnosti Eclipse Technologies (ta je pochopitelně skrz naskrz ilegální). Jejich pokusy s křížením lidské a mimozemské rasy mají vést k vyšlechtění superbojovníka, kterých by se posléze vyrobily tisíce a padoušská organizace by je využívala k dosažení svých mocenským cílů. Federace se tedy rozhodne vyslat svojí tajnou zbraň - vás. Jednou z vašich předností je možnost upgradování a modifikací vašich schopností, což je kromě perfektního arzenálu taky to jediné, čím můžete přesile protivníků konkurovat. 

     

Tajné prostory s tajnými zbraněmi a předměty, detektory pohybu nebo laserová pole - tohle a ještě některé jiné věci si pro vás připravila cizí planeta, po níž se budete pohybovat. Mutanti se na vás budou vrhat ve spolupráci s místními mimozemskými formami života, ale na druhou stranu vy se zase budete moci vylepšovat nalezenými upgradovacími moduly. 

     

No, možná že základní koncept s kyborgem a mutanty nevyniká originalitou, ale to neznamená, že by se z toho nakonec nemohla vyklubat dobrá zábava.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole