Chystá se další Star Wars od Respawnu? Naznačují to inzeráty

Že by se už kutil Fallen Order 2?

Star Wars Jedi: Fallen Order se stalo za posledních několik let bezpochyby tou nejvydařenější hrou ze světa Star Wars a získalo si přízeň kritiků i fanoušků. Není tak divu, že se dost možná už nyní přemýšlí o druhém dílu hry, který by ještě rozvinul příběh naservírovaný v prvním dílu. 

3c82e816-6cf9-4a95-bcd6-6d6b19e7af95

Vývojáři z Respawnu totiž už nyní hledají lidi do svého týmu, kteří by pracovali jako tvůrci postav, softwaru a level designeři spolu se Star Wars týmem vývojářského studia. Pokud tak studio nehledá lidi na vývoj DLC, které údajně Fallen Order nemá dostat, můžeme pevně věřit tomu, že by se už nyní mohl pomalu chystat druhý díl skvělé akční adventury, který by ještě posunul laťku nastavenou prvním dílem. Napovídá tomu i fakt, že Fallen Order se podle dosavadních informací prodával velmi solidně a rozhodně EA nezklamal. Dá se tak očekávat, že společnost toho bude chtít co nejvíce využít a poslat mezi lid další pokračování, dokud mají ještě Fallen Order v čerstvé paměti. Uvítali byste další singleplayerovou hru ze světa Star Wars?

Váš názor Další článek: Modifikace z Halo: Reach udělá střílečku z pohledu třetí osoby

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Výkon, který předběhl dobu. Test grafické karty MSI GeForce RTX 4090 Suprim X 24G

Výkon, který předběhl dobu. Test grafické karty MSI GeForce RTX 4090 Suprim X 24G

Karta s výkonem RTX 4090 je snem každého hráče. Jen málokterá současná hra ji dokáže ve 4K potrápit.

Adam Vágner
MSIGrafické kartyTesty
Jak je možné, že plachetnice pluje třikrát rychleji než vítr, který ji pohání

Jak je možné, že plachetnice pluje třikrát rychleji než vítr, který ji pohání

** Některé závodní trimarány překonají rychlost větru, který je pohání ** Jak je něco takového vůbec možné? Neporušují zákony fyziky? ** Ale vůbec ne. Stačí si připomenout sčítání vektorů

Jakub Čížek
JachtaFyzikaTechnologie
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
Konec českého poskytovatele internetu v přímém přenosu. Připomíná to krachující energetické firmy
Lukáš Václavík
CETINPoskytovatelé internetuPřipojení k internetu

Aktuality

17:11 | Barevná akce Splatoon 3 přivítala velkou aktualizaci, v rámci které přibývají nové mapy, zbraně, vybavení i věci do katalogu. Pro všechny majitele hry je dostupná zdarma. 
15:51 | Na víkend od 16. do 19. prosince se chystá druhý betatest pro Street Fighter 6. Na zkoušku bude 8 bojovníků, nechybí online zápasy ani crossplay. 
15:20 | Remake spin-offu série Yakuza, který původně vyšel pouze v Japonsku, představuje akci a rozdílné bojové styly. Like a Dragon: Ishin vyjde 21. února příštího roku na PC, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series S|X. 
30. listopadu | Páteční vydání tahovky Marvel's Midnight Suns připomíná launch trailer. S partou superhrdinů se pokusíme překazit plány démonické Lilith na PC a aktuální generaci konzolí. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách