Chystá se modifikace, která do remaku Resident Evil 2 přidá statickou kameru

Odstranění fixováné kamery remaku legendárního survival hororu bezesporu prospělo. Najdou se ale i nostalgikové, kteří na klasiku nedají dopustit.
Chystá se modifikace, která do remaku Resident Evil 2 přidá statickou kameru

Kamera tak frustrující, že vám po deseti minutách hry mohl psycholog najít všechny příznaky schizofrenie se do Resident Evilu 2 vrátí alespoň na PC. Modeři už na ní totiž pracují. Rozhodně ale nepůjde o jednoduchý úkol, protože budou muset kromě samotné kamery upravit také ovládání hry stavěné na pohled přes rameno.

Remake Resident Evilu 3 je možný, pokud o něj budou fanoušci stát, tvrdí Capcom

Remake Resident Evilu 3 je možný, pokud o něj budou fanoušci stát, tvrdí Capcom

Moderovi Enveloping Sounds se s implementováním původní kamery daří postupovat dále, ale některé části hry jsou nově udělané tak, aby hráči museli používat baterku, kterou má hlavní hrdina po ruce a tím pádem v případě fixované kamery není v těchto pasážích v podstatě nic vidět. Enveloping Sounds uvádí, že v tomto případě by bylo třeba přidat mnoho zdrojů světla. 

Resident Evil 2: brilantní remake výtečné klasiky (recenze)

Resident Evil 2: brilantní remake výtečné klasiky (recenze)

Kromě komplikací se světlem bude také obtížné zpracovat systém míření, který v současné podobě vyžaduje opravdu klinickou přesnost. Hráči tak budou potřebovat nejspíše nějaký druh asistence, aby nemrtvé nepřátele trefovali do zranitelných míst.

Právě z těchto důvodů jsme se doposud nedočkali vydání modifikace, kterou určitě spousta veteránů série bude dychtivě očekávat. Zatím si alespoň můžete zkrátit čekání ukázkou toho, jak bude hra se staronovou kamerou vypadat.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Do prodeje míří Playstation 5 s retro designem, kusů je extrémně málo

Do prodeje míří Playstation 5 s retro designem, ku…

Chcete svou konzoli s příchutí kultovní PS2? Pak si pospěšte.

5.  1.  2021 | |1 N/A
Daniel Pánek
PlayStation 5Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Vše nejlevnější do nového roku

Hry zadarmo nebo se slevou: Vše nejlevnější do nov…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

1.  1.  2021 | |6 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
10 největších zklamání odcházející generace aneb co se opravdu nepovedlo

10 největších zklamání odcházející generace aneb c…

Odcházející generace nejen herních konzolí, ale i her, nás v mnoha věcech potěšila, ale i v mnohých zklamala. Vybrali jsme největší zklamání posledních let.

2.  1.  2021 | |6 N/A
Vojtěch Matušinský
Téma