Chystá se modifikace, která do remaku Resident Evil 2 přidá statickou kameru

Odstranění fixováné kamery remaku legendárního survival hororu bezesporu prospělo. Najdou se ale i nostalgikové, kteří na klasiku nedají dopustit.
Chystá se modifikace, která do remaku Resident Evil 2 přidá statickou kameru

Kamera tak frustrující, že vám po deseti minutách hry mohl psycholog najít všechny příznaky schizofrenie se do Resident Evilu 2 vrátí alespoň na PC. Modeři už na ní totiž pracují. Rozhodně ale nepůjde o jednoduchý úkol, protože budou muset kromě samotné kamery upravit také ovládání hry stavěné na pohled přes rameno.

Remake Resident Evilu 3 je možný, pokud o něj budou fanoušci stát, tvrdí Capcom

Remake Resident Evilu 3 je možný, pokud o něj budou fanoušci stát, tvrdí Capcom

Moderovi Enveloping Sounds se s implementováním původní kamery daří postupovat dále, ale některé části hry jsou nově udělané tak, aby hráči museli používat baterku, kterou má hlavní hrdina po ruce a tím pádem v případě fixované kamery není v těchto pasážích v podstatě nic vidět. Enveloping Sounds uvádí, že v tomto případě by bylo třeba přidat mnoho zdrojů světla. 

Resident Evil 2: brilantní remake výtečné klasiky (recenze)

Resident Evil 2: brilantní remake výtečné klasiky (recenze)

Kromě komplikací se světlem bude také obtížné zpracovat systém míření, který v současné podobě vyžaduje opravdu klinickou přesnost. Hráči tak budou potřebovat nejspíše nějaký druh asistence, aby nemrtvé nepřátele trefovali do zranitelných míst.

Právě z těchto důvodů jsme se doposud nedočkali vydání modifikace, kterou určitě spousta veteránů série bude dychtivě očekávat. Zatím si alespoň můžete zkrátit čekání ukázkou toho, jak bude hra se staronovou kamerou vypadat.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 6 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a Stranger Things 3 zdarma

Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

26.  6.  2020 |
10 nejstrašidelnějších her z minulosti, které si dnes můžete zahrát

10 nejstrašidelnějších her z minulosti, které si d…

Pokud se u her rádi bojíte, připravili jsme pro vás seznam titulů, které zaručeně fungují. Pro některé z nich bylo potřeba sáhnout hluboko do propadliště dějin.

24.  6.  2020 | | 4 N/A
Venku jsou nové spekulace o levnějším Xboxu: co přinese Series S?

Venku jsou nové spekulace o levnějším Xboxu: co př…

Objevily se nové informace o podobě a ceně menšího Xboxu. Že Microsoft chystá více konzolí v minulosti naznačil sám Phil Spencer. Skoro všechny dřívější úniky se vyplnily.

20.  6.  2020 | | 2 N/A