Chystá se nový Indiana Jones

Společnost LucasArts oznámila, že pracuje na nové hře s Indiana Jonesem v hlavní roli. Mělo by jít o titul pro next-gen konzole poháněný enginem Natural Motion, který dokáže vytvářet realistické modely postav a prostředí. Samozřejmostí je také vyspělý fyzikální model a...

... více se bohužel dozvíme až během „étrojky“ příští týden. Snad konečně budeme mít čest s kvalitním titulem, jaký si slavný archeolog zaslouží, a ne s podobným „úletem“ jako v případě The Emperor`s Tomb, tedy poslední Indianovy hry.

Martin Demiger komentuje: Když v LucasArts chtějí, dokážou divy... a nový Indiana Jones by to měl potvrdit. Zatím se zdá, že si vývojáři opravdu nechávají záležet - o titulu sice padly první zmínky již během E3 2005, přesto se však na povrch nedostaly žádné bližší informace, a tak probíhají práce bez zbytečných stresů a hádek hráčů o tom "jak to asi nakonec bude vypadat". Já osobně se ale moc těším a hru si zahraju v každém případě; pro Indyho mám prostě slabost.

Zdroj: Actiontrip

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |