Chystá se pokračování Age of Pirates

Po několika více či méně povedených hrách s pirátskou tematikou (a zejména pak těch s Jackem Sparrowem na obálce) přichází další. Titul nese název Age of Pirates II: City of Abandoned Ships a jedná se o RPG, kde hlavní roli zastanou... – pozor, teď přijde šokující odhalení – piráti. Děj se odehrává v široké oblasti Karibiku, které zahrnují jak deštné pralesy Jižní Ameriky, tak i různé jeskynní komplexy s poklady. Po počátečním výběru postavy, kdy si zvolíte, zda-li chcete být kupec, korzár nebo dobrodruh se můžete vrhnout plnit několik desítek všemožných questů v hlavní kampani, odehrávajících se na moři i na souši.

AgeOfPirates2_010.jpg AgeOfPirates2_011.jpg

Ať už se těšíte na to, jak budete se svou lodí, jež má na stožáru vlajku se zkříženými hnáty, terorizovat blízké i vzdálené národy či se naopak raději chcete vydat cestou elegantního námořního kapitána, v každém pádě se připravte na zkoumání nových lokací a s ním spojené objevování doposud neznámých národů a honbu za nepřáteli či ukrytými poklady. Za každý váš úspěch dostanete nějakou tu finanční odměnu a samozřejmě také slávu. Své virtuální ego si budete moci vylepšovat hned v několika atributech, přičemž některé z nich vám pomohou v boji, zatímco jiné se hodí při diplomacii, obchodování a podobných nenásilných aktivitách.

AgeOfPirates2_013.jpg AgeOfPirates2_014.jpg

Nejnovější screenshoty dávají tušit, že po grafické stránce na tom Age of Pirates II: City of Abandoned Ships nebude nikterak špatně, ba právě naopak. Pokud máte rádi námořnictví a nebojíte se nebezpečí s ním spojených, tak vám nezbývá než čekat, až se hra dostane na pulty obchodů.

Zdroj: Worthplaying
Dostupné pro: PC
Žánr: RPG
Výrobce: Seaward.ru
Začátek prodeje: 12. května 2009

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější konzolové hry: když na výkonu nezáleží (galerie)

Nejkrásnější konzolové hry: když na vý…

Kdo říkal, že na hezké hry potřebujete jen to nejvýkonnější PC?

15.  7.  2018 | | 5 N/A
V Minecraftu postavíte cokoliv, podívejte se na Paříž z 19. století

V Minecraftu postavíte cokoliv, podíve…

Minecraft nás svými možnostmi nepřestává překvapovat. Nejzajímavější projekty jsou však stále ty, které simulují reálná města.

17.  7.  2018 | | 8 N/A
DOOM: Desková hra - akční nářez na vašem stole (recenze)

DOOM: Desková hra - akční nářez na vaš…

Na poli počítačových her je DOOM skutečnou legendou. V této recenzi se ale podíváme na jeho mladšího deskoherního sourozence. Nutno říct, že rodinné jméno se mu ve světě deskových her podařilo adaptovat se ctí.

7.  7.  2018 | | 6 N/A
Rozšíření do KC Deliverance opět láká na krásy českých lesů

Rozšíření do KC Deliverance opět láká …

Je čas vrátit se do českých luhů a hájů a okusit krásy našeho středověku.

12.  7.  2018 | | 2 N/A
KC Deliverance: From the Ashes: znáte Jindru, všechno spraví! (recenze)

KC Deliverance: From the Ashes: znáte …

První DLC do Kingdom Come: Deliverance konečně spatřilo světlo světa a neslibuje málo. Máte se stát rychtářem a spravovat vlastní vesničku. Přesto nás DLC vůbec nenadchlo.

10.  7.  2018 | | 5 N/A