Chystá se pokračování Age of Pirates

Po několika více či méně povedených hrách s pirátskou tematikou (a zejména pak těch s Jackem Sparrowem na obálce) přichází další. Titul nese název Age of Pirates II: City of Abandoned Ships a jedná se o RPG, kde hlavní roli zastanou... – pozor, teď přijde šokující odhalení – piráti. Děj se odehrává v široké oblasti Karibiku, které zahrnují jak deštné pralesy Jižní Ameriky, tak i různé jeskynní komplexy s poklady. Po počátečním výběru postavy, kdy si zvolíte, zda-li chcete být kupec, korzár nebo dobrodruh se můžete vrhnout plnit několik desítek všemožných questů v hlavní kampani, odehrávajících se na moři i na souši.

AgeOfPirates2_010.jpg AgeOfPirates2_011.jpg

Ať už se těšíte na to, jak budete se svou lodí, jež má na stožáru vlajku se zkříženými hnáty, terorizovat blízké i vzdálené národy či se naopak raději chcete vydat cestou elegantního námořního kapitána, v každém pádě se připravte na zkoumání nových lokací a s ním spojené objevování doposud neznámých národů a honbu za nepřáteli či ukrytými poklady. Za každý váš úspěch dostanete nějakou tu finanční odměnu a samozřejmě také slávu. Své virtuální ego si budete moci vylepšovat hned v několika atributech, přičemž některé z nich vám pomohou v boji, zatímco jiné se hodí při diplomacii, obchodování a podobných nenásilných aktivitách.

AgeOfPirates2_013.jpg AgeOfPirates2_014.jpg

Nejnovější screenshoty dávají tušit, že po grafické stránce na tom Age of Pirates II: City of Abandoned Ships nebude nikterak špatně, ba právě naopak. Pokud máte rádi námořnictví a nebojíte se nebezpečí s ním spojených, tak vám nezbývá než čekat, až se hra dostane na pulty obchodů.

Zdroj: Worthplaying
Dostupné pro: PC
Žánr: RPG
Výrobce: Seaward.ru
Začátek prodeje: 12. května 2009

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zahrát a neutratit ani korunu

Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zah…

Občas to vyjde tak, že na hry po vánočních nákupech už prostě nezbude žádný zlaťák. Jak tedy trávit dlouhé zimní večery, když už máte všechno dohrané? Vybrali jsme pár kousků, za které nemusíte dát ani korunu, a i tak se budete královsky bavit.

13.  12.  2017 | | 19 N/A
Ubisoft rozdává AC IV: Black Flag a World in Conflict zcela zdarma

Ubisoft rozdává AC IV: Black Flag a Wo…

Nadílka od Ubisoftu bude v podobě her, které určitě moc dobře znáte. Těšíte se?

5.  12.  2017 | | 2 N/A
Nejlepší hry pro Xbox One: 7 tipů na skvělé nové pařby

Nejlepší hry pro Xbox One: 7 tipů na s…

Vánoce jsou za rohem a náš seriál speciálů je u konce. Pro majitele herní konzole Xbox One tady máme několik letošních tipů na dárek.

včera | | 5 N/A
Vybrali jsme nejlepší PC hry pod stromeček

Vybrali jsme nejlepší PC hry pod strom…

Toto je deset her, které byste rozhodně neměli při hraní na počítači vynechat.

6.  12.  2017 | | 21 N/A
Nejlepší hry pro Playstation 4: deset tipů, které zaručeně dobře zabaví

Nejlepší hry pro Playstation 4: deset …

Letos se pro Playstation urodila spousta herních pecek, v našem vánočním rádci proto z většiny najdete exkluzivní tituly. Nezapomněli jsme ale ani na multiplatformní hry.

30.  11.  2017 |
7 tipů na nejbrutálnější hry historie, co vám zaručeně spraví chuť

7 tipů na nejbrutálnější hry historie,…

Je libo násilí a hektolitry krve? I to se občas šikne. Pojďte se tedy s námi podívat na ty nejbrutálnější hry, které spatřily světlo světa.

4.  12.  2017 | | 3 N/A
Herní agenda: pochmurný listopad plný božích her

Herní agenda: pochmurný listopad plný …

Konec roku se blíží a hráčská komunita se stále těší z nových AAA titulů. Ne v každém případě to ale vyjde a v minulém měsíci jsme zaznamenali pár průšvihů, které se dostaly i mimo herní svět. Nebudeme ale listopad brát tak negativně. Přece jenom se v něm objevilo pár světlých chvil, které byste rozhodně neměli minout.

2.  12.  2017 |
Vybrali jsme nejlepší herní notebooky pod stromeček, zahraje si každý

Vybrali jsme nejlepší herní notebooky …

Pořádný herní notebook seženete za 25 tisíc. Vybrali jsme však i levnější stroje s nutnými kompromisy, nebo naopak děla s cenou ke sta tisícům

9.  12.  2017 | | 11 N/A