Chystá se pokračování Age of Pirates

vytisknout velikost písma

Po několika více či méně povedených hrách s pirátskou tematikou (a zejména pak těch s Jackem Sparrowem na obálce) přichází další. Titul nese název Age of Pirates II: City of Abandoned Ships a jedná se o RPG, kde hlavní roli zastanou... – pozor, teď přijde šokující odhalení – piráti. Děj se odehrává v široké oblasti Karibiku, které zahrnují jak deštné pralesy Jižní Ameriky, tak i různé jeskynní komplexy s poklady. Po počátečním výběru postavy, kdy si zvolíte, zda-li chcete být kupec, korzár nebo dobrodruh se můžete vrhnout plnit několik desítek všemožných questů v hlavní kampani, odehrávajících se na moři i na souši.

AgeOfPirates2_010.jpg AgeOfPirates2_011.jpg

Ať už se těšíte na to, jak budete se svou lodí, jež má na stožáru vlajku se zkříženými hnáty, terorizovat blízké i vzdálené národy či se naopak raději chcete vydat cestou elegantního námořního kapitána, v každém pádě se připravte na zkoumání nových lokací a s ním spojené objevování doposud neznámých národů a honbu za nepřáteli či ukrytými poklady. Za každý váš úspěch dostanete nějakou tu finanční odměnu a samozřejmě také slávu. Své virtuální ego si budete moci vylepšovat hned v několika atributech, přičemž některé z nich vám pomohou v boji, zatímco jiné se hodí při diplomacii, obchodování a podobných nenásilných aktivitách.

AgeOfPirates2_013.jpg AgeOfPirates2_014.jpg

Nejnovější screenshoty dávají tušit, že po grafické stránce na tom Age of Pirates II: City of Abandoned Ships nebude nikterak špatně, ba právě naopak. Pokud máte rádi námořnictví a nebojíte se nebezpečí s ním spojených, tak vám nezbývá než čekat, až se hra dostane na pulty obchodů.

Zdroj: Worthplaying
Dostupné pro: PC
Žánr: RPG
Výrobce: Seaward.ru
Začátek prodeje: 12. května 2009

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

10 podzimních herních hitů, které prostě musíte mít

10 podzimních herních hitů, které pros…

Okurková sezóna již tradičně zavítala v letních měsících i do herního průmyslu. Toto období ale za chvíli končí. S počátkem podzimu se na nás zase jednou spustí lavina očekávaných titulů, které mnohdy mají ambice dosáhnout na post letošní hry roku. Co by vás v této záplavě AAA her mělo zajímat?

10.  8.  2017 | | 12 N/A
Nejnovější úprava dělá ze hry GTA 5 pastvu pro oči

Nejnovější úprava dělá ze hry GTA 5 pa…

Grand Theft Auto 5 má za sebou již spoustu grafických modifikací. Ta nejnovější ale nastavuje novou laťku grafických orgií.

4.  8.  2017 | | 2 N/A
7 herních pecek, které vás dostanou svou atmosférou

7 herních pecek, které vás dostanou sv…

Některé hry vám dokážou proniknout pod kůži tak hluboko, že tam zůstanou navždy. Jaké kdysi oslnily nás?

5.  8.  2017 | | 15 N/A
4K obrázky z Battlefieldu téměř nerozeznáte od reality

4K obrázky z Battlefieldu téměř neroze…

Battlefield 1 stále patří mezi nejlépe vypadající hry současnosti. A z některých 4K pohlednic není těžké vyvodit, proč.

13.  8.  2017 | | 12 N/A
Hráli jsme NHL 18: betatest na ledu

Hráli jsme NHL 18: betatest na ledu

Je libo hokej? Nový ročník nejslavnější hokejové ligy světa klepe na dveře a spolu s ním i nový díl NHL od EA Sports. Jaké jsou první dojmy z betaverze?

11.  8.  2017 | | 4 N/A
Vypiplaný Escape From Tarkov aneb jak východní tvorba udává směr (galerie)

Vypiplaný Escape From Tarkov aneb jak …

Možná jste o hře nikdy neslyšeli. Možná už se ji nemůžete dočkat. Ať je to jak chce, Tarkov nemůžete minout z jednoho důvodu - realismus.

9.  8.  2017 | | 4 N/A
10 důvodů, proč s kamarády vyzkoušet MMO hry

10 důvodů, proč s kamarády vyzkoušet M…

MMO je zkratkou anglického Massively Multiplayer Online, což je označení her pro obrovskou masu online hráčů. Je to neutuchající fenomén, do kterého se ale mnozí zdráhají proniknout. Tady máte 10 důvodů, proč byste si měli nějakou MMO hru zahrát. Hned.

14.  8.  2017 | | 3 N/A
Nejnovější aktualizace pro Playstation 4 konečně přinese češtinu

Nejnovější aktualizace pro Playstation…

Sony chystá na svou konzoli PS4 zbrusu novou aktualizaci s pořadovým číslem 5.0 a ta přinese celou řadu novinek. Pro našince je tu ale podstatná hlavně ta jedna.

10.  8.  2017 |