Chystá se pokračování NecroVision

Když jsme měli v redakci NecroVision, kolega mu sice přiřknul slušných 7 bodů z 10, pravdou ovšem je, že stejně jako většinu světa, ani nás titul nijak zvlášť nenadchnul. O to překvapivěji proto působí rozhodnutí 1C Company, která sotva pár měsíců po jeho vydání oznámila údajně plnohodnotné pokračování.

To bylo opatřeno podtitulem Lost Company, přičemž se počítá s jeho vydáním na stolní počítače někdy na začátku příštího roku. Jednat by se přitom nemělo o sequel, nýbrž o prequel, v němž vám bude svěřena role mladého "idealistického" německého vojáka, jenž, stejně jako americký kolega v původní hře, bude muset stanout tváří v tvář nadpřirozeným silám.

Připraveno by krom nových singleplayerových levelů mělo být i šest unikátních zbraní a originální multiplayerový mód - Gas Attack. Součástí hry samozřejmě bude i řada nových řiditelných dopravních prostředků, upravené audiovizuální zpracování a spousta dalších serepetiček, které však hru jen stěží vytáhnou z šedivého průměru.

Zdroj: 1UP

Dostupné pro: PC
Žánr: Akce | Akční FPS z první světové
Výrobce: The Farm 51 | Webové stránky hry
Začátek prodeje: Q1 2010

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A