Chystá se remaster Crash Team Racing? Oznámení by mohlo přijít už brzy

Ke startu připravit!

Začněte pomalu oprašovat své motokáry! Předělávka Crash Team Racing momentálně vypadá jako velmi pravděpodobná záležitost. Na The Gaming Awards se má objevit spousta nových oznámení a jedním z nich by mohla být legendární závodní arkáda se spoustou zlomyslných vychytávek, kterými můžete ničit své soupeře.

Jedna z moderátorek Playstation Access včera na Twitter nahrála obrázek, který ukazuje pár kostek, jaké můžeme tradičně vídat jako dekoraci interiéru auta. Navíc mají stejnou barvu jako Crash Bandicoot. Ne, že by na smyky měl Crash zrovna patent, ale přece jenom, nápis "sliding into The Game Awards on 6/12" prostě budí vzpomínky na to, jak se ve smyku každý snažil nabrat rychlost při těchto šílených závodech. 

Vznik téhle hříčky je velmi pravděpodobný už jen z toho důvodu, jak skvěle se prodával remaster prvních tří dílů patálií legendárního vačnatce. Proč ale zůstat jenom u grafické a případně mírné hratelnostní vyladěnosti? Největší otázkou v případě oznámení určitě bude, zda hra dostane i online multiplayer. Zajímavé také bude dumat nad tím, jestli půjde tentokrát pouze o jeden kousek, nebo se přidá třeba i další party paráda Crash Bash. Sledujte s námi The Gaming Awards už 7. prosince od 02:30 hodin pro ty nejčerstvější novinky nejen o tom, jestli se tato spekulace skutečně vyplní.

Diskuze (1) Další článek: Podívejte se na 20 minut z předělávky hororu Resident Evil 2

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,