Chystá se Revoluce

Až si příznivě nakloníte všechno obyvatelstvo a následně svrhnete prezidenta, budete mít po starostech.

Elixir Studios je zbrusu nová firma, jejiž nejznámějším členem je jeden z designerů Theme Parku Demis Hassabis. Jejich prvním projektem bude hra s názvem Republic: The Revolution. Ocitnete se ve fiktivní zemi jménem "Novistrana", kde začnete snovat své nekalé plány. Vaším úkolem bude vybudování jakési undergroundové politické strany, s jejíž pomocí pak budete tak dlouho přesvědčovat své spoluobčany o neschopnosti úřadujícího prezidenta, až je jednoho dne přesvědčíte úplně a prostě ho sesadíte. Nebude to pochopitelně jen tak: vaše země má skoro milion obyvatel a každý z nich si žije svůj žabomyší život - chodí do práce, do obchodů, za zábavou a vlastní různá politická přesvědčení.

     

Abys si vás vaši voliči vůbec všimli, budete muset dělat možné i nemožné. Stupeň vaší oblíbenosti závisí i na způsobech, jaké ke své propagaci zvolíte. Korupce, vydírání, očerňování politických protivníků - všechno je dovoleno. Na druhou stranu někdy zmůže dobré slovo a milý dárek víc než pokus o atentát. Vnímavé obyvatelstvo by mělo na vaše metody reagovat velmi pružně a měnit své nálady podle vašich praktik.

     

Všechny screenshoty jsou z videí, takže se netěšte na až tak super grafiku, jakou vidíte na obrázkách, ale až budou screenshoty přímo ze hry, určitě se jich na Doupěti dočkáte. Datum vydání finální hry je ještě tak daleko, že ho zatím ani nikdo nestanovil.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |19 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |6 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Steamu a Black Friday

Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Stea…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

27.  11.  2020 | |1 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce