Chystají Square-Enix novou MMO pro PS3?

Producent FF XI Hiromichi Tanaka v nedávném interview pro japonský server Impress naznačil, že jeho tým pracuje na zcela novém MMORPG pro PS3. FF XI se před nedávnem dočkalo verze pro XBox 360 a PC a PS2 přibyl nový datadisk. Při diskuzi o podobnostech mezi Xboxem 360 a PC Tanaka prohlásil, že vytvořit port hry pro PS3 by trvalo tři roky, protože tvůrci by museli začít od nuly. Z toho důvodu je lepší rovnou vytvořit zcela nový titul.

  

Final Fantasy XI

Z tohoto prohlášení vyplývá, že PS3 se portu FF XI zřejmě nedočká, ale čeká jej zcela nový titul. Žádné jiné podrobnosti k tomuto tajemnému dílku zatím nejsou známy, kromě toho, že mimo PS3 má být v plánu i verze pro Windows Vista. Každopádně je velmi pravděpodobné, že na blížícím se E3 se dozvíme více.

Zdroj: Eurogamer


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |