Chystané MMO Amazonu se odkládá až na jaro příštího roku

New World nás uvítá ve svém objetí o něco později, než se původně plánovalo.

Veleočekávaná masivní fantasy online hra od Amazonu, New World, se už dočkalo kvůli koronaviru jednoho odkladu na konec srpna letošního roku. Nyní to vypadá, že ani to nestačí a projekt se odsouvá na jaro 2021, kdy se také bude konat finální betatest.

Důvodem odkladu je prý snaha nabídnout hráčům co nejvíce, dodatečný čas tedy bude vyhrazen na přidávání nového obsahu a vychytávek, které nám mají zpříjemnit hraní.  

"Jsem hrdý na to, co všechno tým dokázal udělat a připravit hru k vydání se všemi prvky, které jsme chtěli," řekl vedoucí projektu Rich Lawrence. "Také máme celou řadu prvků a funkcí, které chceme do hry přidat poté, co se vše dá do pohybu. Z mohutného feedbacku jsme zjistili, že se hráčům titul líbí a chtějí z něj vidět mnohem více. Rozhodli jsme se tedy, že odsuneme vydání a přidáme hned k prvotnímu zážitku mnohem více obsahu."

New World bude akční MMORPG zasazené do alternativního 17. století, které je pod nátlakem nadpřirozených sil. Tajemný fantasy svět bude zcela otevřený a prozkoumávat jej budete moci o samotě i s přáteli. Samozřejmostí jsou unikátní třídy s propracovaným postupem, sociální systém, customizace postav, PvE i PvP souboje. A chybět by neměly ani masivní konflikty proti nadpřirozeným invazím s více jak 100 hráči. 

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých nikdo nic nečekal

Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých ni…

Od následujících her si hráči příliš neslibovali, přesto všechny dokázaly překvapit.

12.  1.  2021 | |10 N/A
Ladislav Novák
Téma
Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět grafickým skvostem

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět g…

Jestli něco Ubisoft umí, pak jsou to pestré světy, lákající k focení.

16.  1.  2021 | |11 N/A
Daniel Pánek
Assassin's Creed ValhallaGalerie
Hry zadarmo nebo se slevou: novoroční akce a Crying Suns zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: novoroční akce a Cryin…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

8.  1.  2021 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce