Chystané MMO Amazonu se odkládá až na jaro příštího roku

New World nás uvítá ve svém objetí o něco později, než se původně plánovalo.

Veleočekávaná masivní fantasy online hra od Amazonu, New World, se už dočkalo kvůli koronaviru jednoho odkladu na konec srpna letošního roku. Nyní to vypadá, že ani to nestačí a projekt se odsouvá na jaro 2021, kdy se také bude konat finální betatest.

Důvodem odkladu je prý snaha nabídnout hráčům co nejvíce, dodatečný čas tedy bude vyhrazen na přidávání nového obsahu a vychytávek, které nám mají zpříjemnit hraní.  

"Jsem hrdý na to, co všechno tým dokázal udělat a připravit hru k vydání se všemi prvky, které jsme chtěli," řekl vedoucí projektu Rich Lawrence. "Také máme celou řadu prvků a funkcí, které chceme do hry přidat poté, co se vše dá do pohybu. Z mohutného feedbacku jsme zjistili, že se hráčům titul líbí a chtějí z něj vidět mnohem více. Rozhodli jsme se tedy, že odsuneme vydání a přidáme hned k prvotnímu zážitku mnohem více obsahu."

New World bude akční MMORPG zasazené do alternativního 17. století, které je pod nátlakem nadpřirozených sil. Tajemný fantasy svět bude zcela otevřený a prozkoumávat jej budete moci o samotě i s přáteli. Samozřejmostí jsou unikátní třídy s propracovaným postupem, sociální systém, customizace postav, PvE i PvP souboje. A chybět by neměly ani masivní konflikty proti nadpřirozeným invazím s více jak 100 hráči. 

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Je tohle GTA 6? Ne, ale nová modifikace GTA 5 dokáže grafiku brutálně nakopnout

Je tohle GTA 6? Ne, ale nová modifikace GTA 5 doká…

Nebyl by to další měsíc bez další grafické modifikace do GTA 5. A tentokrát jde o pořádného cvalíka.

26.  7.  2020 | | 9 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: letní akce na Epicu a balíček strategií

Hry zadarmo nebo se slevou: letní akce na Epicu a …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

31.  7.  2020 |
Fotografové vyrazili do Japonska, umělecký styl Tsushimy vyráží dech

Fotografové vyrazili do Japonska, umělecký styl Ts…

Graficky možná nejde o naprosto špičku současné generace, jen málo co ale odkáže překonat umělecký styl hry Ghost of Tsushima.

4.  8.  2020 |
Hacknutá kamera v Death Stranding potvrdila, že Sam nemá penis

Hacknutá kamera v Death Stranding potvrdila, že Sa…

Můžeme mu začít říkat „bezkulčák"

28.  7.  2020 | | 4 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: balík českých her a začátek QuakeConu

Hry zadarmo nebo se slevou: balík českých her a za…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

7.  8.  2020 | | 1 N/A