Chystaný komiks God of War odhalí, co se stalo po třetím dílu

Přípravy na druhý díl nového God of War pokračují. Dozvíme se, co předcházelo Kratově cestě na sever.

Fanoušci God of War se mohou těšit na objasnění toho, co se stalo mezi řeckou a severskou částí série. V novém komiksu totiž hra odhalí dění po skončení třetího dílu, kde Kratos přemohl Dia a pokusil se zabít i sebe. Právě tyto události doposud zůstávaly pro všechny nadšence největším otazníkem, na jehož odpověď marně čekali.

Série komiksů od Dark Horse má začít vycházet v březnu. Prvního dílu se dočkáme 10. března a ponese podtitul Fallen God. "Poté, co porazil Dia a překazil plány Athény, Kratos věří, že se konečně může oprostit od svých pout. Vyplouvá pryč, aby se distancoval od svého domova a svojí hanby. Zjišťuje však, že jeho zloba a vina ho následují. Kratos se tak utkává s jediným nepřítelem, kterého nedokázal porazit - se sebou samým. Ale boj proti sobě samému nelze vyhrát a vede pouze k šílenství," stojí v popisu k chystanému komiksu.

Ještě letos bychom se měli kromě komiksu dočkat také knihy God of War: Lore and Legends, která bude deníkem Atrea ze hry z roku 2018 a nabídne i rozšířený Bestiář. Na PS5 si také zřejmě zahrajeme nový díl God of War, který bude přímým pokračováním severské série. Zatím jsme ze sequelu však neviděli žádné záběry a zůstává tak otázkou, zda bude hra v letošním roce opravdu připravená k vydání.

Váš názor Další článek: Microsoft zjišťuje zájem hráčů o funkce podobné ovladači DualSense

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , ,