Chystaný remake hororu Dead Space možná nestihne slibované vydání v letošním roce

Tvrdí to Jeff Grubb, jeden z vyhlášených herních novinářů.

Remake kultovního hororu Dead Space byl původně naplánován na konec letošního roku, dle herního novináře Jeffa Grubba se ale toto okno vydání posouvá na začátek roku 2023. 

"Vypadá to, že hra vyjde spíše začátkem roku 2023, nikoliv v říjnu," řekl Grubb ve své show GrubbSnax. "Oficiálně nic z toho nebylo zveřejněno, interně se spekulovalo o říjnovém vydání a nyní si chtějí udělat více času a přesunout to na rok 2023."

Odklad prý ale nemá nic společného s kvalitou titulu nebo problémy ve vývoji. Víceméně chce tým udělat tu nejlepší hru, kterou jen bude možné. Vývoj je tedy na dobré cestě a studio chce mít jistotu, že remake neudělá jménu značky ostudu. 

Ostatně, vše se pravděpodobně dozvíme už dnes večer, kdy dorazí první pohled na hru samotnou. 

Váš názor Další článek: Call of Duty Warzone konečně míří na mobily. Activision hledá posily do týmu

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Aktuality

13:40 | Kde se ve městě Redfall vzali upíři? Do zápletky připravované novinky studia Arkane nahlíží nový trailer. Hra pak vychází 2. května na PC a Xbox Series S|X. 
13:03 | Stavebnice LEGO Bricktales se rozrostla o nový obsah v rámci DLC zdarma. Skrz novou příběhovou linku pomůžete velikonočnímu zajíčkovi zachránit Velikonoce. 
12:32 | Kouzelné RPG Ni no Kuni II: Revenant Kingdom vyšlo na Xbox One a Series S|X v Prince's edici, která kromě základního příběhu obsahuje i všechna rozšíření. Můžete ho vyzkoušet skrz předplatné Game Pass. 
21. března | Pixelartová akce The Mageseeker ze světa League of Legends se ukazuje v prvních záběrech z hraní. Do boje se Sylasem se vydáme už 18. dubna na PC, PS4, PS5, XO, XSX a Switchi. 

Březnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 15 zdrojů s výkonem 750 W

Pravidla pro létání s drony

Test levných soundbarů k televizi

Jak na návrh vlastního interiéru