Čína brání závislosti na MMORPG

Po nedávných problémech s MMORPG hrami v Číně se tamní společnosti zavázaly plnit návrh Čínské vládní agentury, takzvaný Fatigue systém.

Po mnohých problémech a několika tragických úmrtích se čínská vládní agentura rozhodla zakročit. Do praxe se nyní dostal Fatigue systém ve hře Fantasy Westward Journey z dílen NetEase. Ten po třech hodinách hraní sníží na polovinu veškeré atributy hráčovy postavy a pokud se rozhodne pokračovat dále, tak se čísla po pěti hodinách hraní dostanou na své minimum.

Jediný způsob, jak zvrátit tento problém, bude pět hodin danou hru nehrát. Poté se veškerá časová počítadla restartují a postava je zase jako nová. Takto by se mělo dát zabránit závislosti na jedné konkrétní hře. Podobná ochrana má být funkční i u World of Warcraft a desítek dalších her.

Doupě komentuje: Jednou z rarit MMORPG v Číně je i systém placení, protože třeba World of Warcraft se neplatí paušálně za měsíc, ale za čas, který člověk hraje. Je tak docela možné, že se najdou mnozí hráči, kteří Fatigue systém obejdou hraním několika her střídavě.

Zdroj: Gamespot

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |