Clan Bomber – Bomberman v akčnějším kabátě!

Tituly Dyna Blaster a Atomic Bomberman jistě není široké hráčské veřejnosti třeba představovat. Tyto dvě hry si dokázaly za dobu své existence získat nespočet hráčských srdcí, především díky fantastické hratelnosti, kterou podtrhovala možnost hrát i ve více hráčích. A právě možnost zahrát si s živými protivníky a přiložený editor map jsou největšími přednostmi dnešní plné hry ClanBomber.
Clan Bomber – Bomberman v akčnějším kabátě!

Tituly, které dovolily hráčské veřejnosti pořádat obrovské souboje nejen proti počítačových protivníkům, ale hlavně a především proti lidských soupeřům, si vždy získávaly velkou oblibu a mnohdy i výsadní postavení ve své žánrové kategorii. Důkazů dokládajících toto tvrzení existuje nemálo, za všechny jmenujme jen několik významných her poslední doby – například tolika lidmi milovaný Counter – Strike, nastupující generaci online her či v neposlední řadě také zběsilé souboje ve hrách typu Worms či Atomic Bomberman. Titul ClanBomber má nejblíže k posledně jmenované hře, dnes již kultovnímu Atomic Bombermanovi. Princip obou her je v pravdě stejný, co se týče hratelnosti i grafiky se mohou směle poměřovat. Ze souboje však vyčnívá jedna dosti významná vlastnost titulu Clan Bomber. Ten je totiž zcela zadarmo!

Clan Bomber Clan Bomber

Princip hry Clan Bomber je stejný, jako ho známe právě ze jmenovaného Atomic Bombermana – se svou postavičkou (můžete si vybrat z několik typů, například had či pavouk) se ocitáte se na herním poli. Vaším úkolem je dostat se postupným ničením překážek (ty ničíte pomocí bomb) až ke svému protivníkovi a zabít ho. Samotný princip hry není příliš složitý, jednoduché je i její ovládání, které zvládne snad opravdu každý. Hrát můžete současně až s osmi počítačovými protivníky či se třemi živými spoluhráči (eventuelně protihráči) na jedné klávesnici (souboje živých hráčů můžete pochopitelně doplnit i výskytem počítačem řízených postav, navíc můžete veškeré aktéry rozdělit do celkem 4 týmů)! K dispozici máte několik desítek map, navíc je přidán i jejich editor. Za krátký čas si v něm můžete uklohnit mapu vlastní.

Clan Bomber Clan Bomber

Hratelnost je opravdu výborná, krom toho vše také báječně vypadá, snad jen nemusela být celá grafika orientovaná do tak tmavých barev, ale to je jen můj subjektivní dojem. Pokud budeme hledat odlišnosti od podobných komerčních titulů, pak najdeme snad jen jediný – Clan Bomber je mnohem akčnější, vše se děje v daleko rychlejším tempu, což nemusí zrovna každému vyhovovat. V podstatě si ale brzo zvykne takřka každý. Obsáhlá je také možnost nastavování různých parametrů, stačí zavítat do položky Options. Celkově se jedná o více než povedený klon Atomic Bombermana (či chcete-li titulu Dyna Blaster), vůbec asi nejlepší, který jsem kdy hrál. Takže hurá, velké zpářky můžou začít!

Download (2 MB) zde.

Jízdní řády Bileto

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Minecraft zdarma: 5 her, které si můžete zahrát hned teď

Minecraft zdarma: 5 her, které si může…

Minecraft se dočkal extrémního úspěchu a dodnes staví své domy z bloků miliony hráčů. I když mnoho lidí hru „upirátilo“, my jsme proti pořizování her na černo. Pokud si však chcete zahrát Minecraft a nechcete platit, možná vám pomůžou naše tipy na jiné parádní herní kousky.

15.  8.  2018 | | 4 N/A
Red Dead Redemption 2 vypadá jako dokonalá westernovka od Tarantina

Red Dead Redemption 2 vypadá jako doko…

Rockstar špatné hry nedělá. A když spojíte divoký západ s jedním z nejlepších studií, máte zaděláno na hit.

12.  8.  2018 |
Herní filosofie: sex ve hrách aneb kdy budou pixely sexy

Herní filosofie: sex ve hrách aneb kdy…

Sexualita ve hrách již dávno není tabu. Přesvědčte se s námi.

10.  8.  2018 |
Reportáž: Navštívili jsme virtuální hernu v Praze

Reportáž: Navštívili jsme virtuální he…

Virtuální realita vás doslova shodí na zem.

8.  8.  2018 |
Fotoseriál z českého survival royale: Vigor pěkně zblízka

Fotoseriál z českého survival royale: …

Další český battle royale začíná vystrkovat růžky. Jak vypadá a jak působí?

7.  8.  2018 |