Clan Bomber – Bomberman v akčnějším kabátě!

Tituly Dyna Blaster a Atomic Bomberman jistě není široké hráčské veřejnosti třeba představovat. Tyto dvě hry si dokázaly za dobu své existence získat nespočet hráčských srdcí, především díky fantastické hratelnosti, kterou podtrhovala možnost hrát i ve více hráčích. A právě možnost zahrát si s živými protivníky a přiložený editor map jsou největšími přednostmi dnešní plné hry ClanBomber.
Clan Bomber – Bomberman v akčnějším kabátě!

Tituly, které dovolily hráčské veřejnosti pořádat obrovské souboje nejen proti počítačových protivníkům, ale hlavně a především proti lidských soupeřům, si vždy získávaly velkou oblibu a mnohdy i výsadní postavení ve své žánrové kategorii. Důkazů dokládajících toto tvrzení existuje nemálo, za všechny jmenujme jen několik významných her poslední doby – například tolika lidmi milovaný Counter – Strike, nastupující generaci online her či v neposlední řadě také zběsilé souboje ve hrách typu Worms či Atomic Bomberman. Titul ClanBomber má nejblíže k posledně jmenované hře, dnes již kultovnímu Atomic Bombermanovi. Princip obou her je v pravdě stejný, co se týče hratelnosti i grafiky se mohou směle poměřovat. Ze souboje však vyčnívá jedna dosti významná vlastnost titulu Clan Bomber. Ten je totiž zcela zadarmo!

Clan Bomber Clan Bomber

Princip hry Clan Bomber je stejný, jako ho známe právě ze jmenovaného Atomic Bombermana – se svou postavičkou (můžete si vybrat z několik typů, například had či pavouk) se ocitáte se na herním poli. Vaším úkolem je dostat se postupným ničením překážek (ty ničíte pomocí bomb) až ke svému protivníkovi a zabít ho. Samotný princip hry není příliš složitý, jednoduché je i její ovládání, které zvládne snad opravdu každý. Hrát můžete současně až s osmi počítačovými protivníky či se třemi živými spoluhráči (eventuelně protihráči) na jedné klávesnici (souboje živých hráčů můžete pochopitelně doplnit i výskytem počítačem řízených postav, navíc můžete veškeré aktéry rozdělit do celkem 4 týmů)! K dispozici máte několik desítek map, navíc je přidán i jejich editor. Za krátký čas si v něm můžete uklohnit mapu vlastní.

Clan Bomber Clan Bomber

Hratelnost je opravdu výborná, krom toho vše také báječně vypadá, snad jen nemusela být celá grafika orientovaná do tak tmavých barev, ale to je jen můj subjektivní dojem. Pokud budeme hledat odlišnosti od podobných komerčních titulů, pak najdeme snad jen jediný – Clan Bomber je mnohem akčnější, vše se děje v daleko rychlejším tempu, což nemusí zrovna každému vyhovovat. V podstatě si ale brzo zvykne takřka každý. Obsáhlá je také možnost nastavování různých parametrů, stačí zavítat do položky Options. Celkově se jedná o více než povedený klon Atomic Bombermana (či chcete-li titulu Dyna Blaster), vůbec asi nejlepší, který jsem kdy hrál. Takže hurá, velké zpářky můžou začít!

Download (2 MB) zde.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway Empire zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

11.  9.  2020 |
Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uchem uvnitř

Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uc…

Ubisoft už trápí bugy i v reálném životě.

10.  9.  2020 | | 5 N/A
Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

20.  9.  2020 | | 20 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

18.  9.  2020 |