Co bude nejdražší na konzolích?

Jistě si říkáte, že konzole příští generace, jako budou PS3, Xbox 360 a nebo později i Revolution, budou pěkně drahá hračka. To však do jejich ceny ještě nepočítáte nějaké to kvalitní železo k nim. Přeci jen, hrát na letité Tesle hry, které jsou chystány pro HDTV, je trošku plýtvání výkonem. Jediným problémem pak zůstává, kde vzít další peníze, třeba na novou televizi. Ono se sice lehce řekne, že za 10 000 pořídíte konzoli, ale když k tomu přidáte kolem 40 000 za bednu a ještě 5 000 za reprosestavu, máte hnedle cenu kolem 55 000, za což si jistě nějaký ten nabušený počítač pořídíte.

Zase je třeba počítat s tím, že ona televize by vám nějakou tu dobu měla vydržet, nedá se tak paušálně říci, zda je výhodnější počítačové, či konzolové, hraní. Obojí má své zaryté příznivce a ani jeden tábor není ochoten ustoupit ni krok. A přitom oba systémy mají své výrazné nevýhody (samozřejmě i výhody), které musí být jejich zastáncům jasné. A nezapomeňte, že se počítá i příslušenství, jakým je i kvalitní monitor/televize, když se bavíte o ceně.

Zdroj: Money CNN


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět grafickým skvostem

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět g…

Jestli něco Ubisoft umí, pak jsou to pestré světy, lákající k focení.

16.  1.  2021 | |11 N/A
Daniel Pánek
Assassin's Creed ValhallaGalerie
Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých nikdo nic nečekal

Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých ni…

Od následujících her si hráči příliš neslibovali, přesto všechny dokázaly překvapit.

12.  1.  2021 | |10 N/A
Ladislav Novák
Téma
Hry zadarmo nebo se slevou: novoroční akce a Crying Suns zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: novoroční akce a Cryin…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

8.  1.  2021 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce