Co čekat od Hostile Waters

Že by něco jiného než od každé další 3D realtimové strategie?

Britští akční specialisté Rage právě pracují na 3D realtimové strategii Hostile Waters. Ve 20 úrovních se budete probíjet za pomocí vašich mobilních zbraní až k úplnému konci a úplnému vyčerpání. Jednotlivé mise budou proložené informativními videosekvencemi. 3D grafika se nás samozřejmě chystá ohromit všemi možnými vymoženostmi počínaje bump-mappingem, realistickými výbušnými i jinými efekty. Za zmínku stojí i simulované počasí a detailní fyzikální model prostředí. Na Hostile Waters se budete těšit už jen krátce, protože by měly vyjít začátkem příštího roku.

     

     

     

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |16 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce