Co chystá Warren Spector?

Avizovaný konec známého studia ION Storm šel ruku v ruce i s odchodem jeho lídra, Warrena Spectora. Ten nyní své nové působiště našel v nově vzniklém týmu Junction Point Studios, který založil spolu s několika bývalými zaměstanci ION Storm. O této informaci se sice již nějaký ten pátek šuškalo, nyní se však ke vzniku Junction Point Studios vyjádřil sám Spector a všechny fámy uvedl na pravou míru.

   

Bohužel se už tak zřetelně nevyjádřil k titulům, které se svým novým tvůrčím týmem připravuje. Šuškanda ale pokračuje, takže neoficiální zdroje hovoří o remaku fantasy z roku 1997, které se jmenovalo Junction Point. Možná to je ale jen náhoda, neboť v Junction Point Studios působí Allen Varney a Art Min, tedy lidé, kteří se Spectorem právě na Junction Point spolupracovali. Ale možná je to ta druhá, příjemnější varianta a tým se pojmenoval podle své první chystané hry. Pravdu ale jako vždy odhalí až čas.

Zdroj: GameSpot

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole