Co kutí Rockstar pro další generaci? Vypisuje inzeráty pro své další projekty

Každý projekt, který má na sobě hlavičku Rocsktaru je rázem jednou z nejočekávanějších her svého období. Není se tak čemu divit, že už teď se rojí spekulace o tom, co Rockstar chystá.
Co kutí Rockstar pro další generaci? Vypisuje inzeráty pro své další projekty

Vývojáři veleúspěšných titulů Red Dead Redemption nebo Grand Theft Auto už určitě tvrdě pracují na další skvělé hře. O tom, která to bude ale zatím společnost nemluví, a tak musí přijít na řadu spekulanti, kteří hledají nějaký odpovědi i v tom nejmenším náznaku něčeho, o čem snad ani Rockstar neví. Teď jsou touto malou nápovědou nabídky na pracovní pozice u Rockstaru.

Red Dead Redemption 2 mohl i na Switch, Rockstar ale nestíhal

Red Dead Redemption 2 mohl i na Switch, Rockstar ale nestíhal

Indická pobočka Rockstaru vypsala volná místa, ve kterých hledá talentované lidi na pozici technických umělců včetně tvůrce prostředí na vedoucí pozici. Úspěšný kandidát se podle inzerátu bude podílet na tvorbě projektu pro příští generaci. V New Yorku potom Rockstar shání vývojáře se zaměřením na zachycování pohybu, a také vývojáře, který bude pracovat na vylepšování obličejových animací. Třetí pobočkou je potom Toronto, které také nekonkretizuje, o jaký projekt půjde, jenom zmiňuje, že by mělo jít o titul pro další generaci konzolí.

GTA V už prodalo 100 milionů kopií, daří se i Red Dead Redemption 2

GTA V už prodalo 100 milionů kopií, daří se i Red Dead Redemption 2

Rockstar si na svých hrách dává vždy záležet a dává si pořádně na čas, když hry vyvíjí, proto bychom se nemuseli divit, kdyby ještě pořádně dlouho nebylo oficiálně o nové hře vůbec nic slyšet. Nejdůvěryhodnější spekulace zatím hovoří o pokračování oblíbené hry Bully, která se odehrává ve školním prostředí. Co byste si přáli od Rockstaru vy?


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 6 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a Stranger Things 3 zdarma

Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

26.  6.  2020 |
10 nejstrašidelnějších her z minulosti, které si dnes můžete zahrát

10 nejstrašidelnějších her z minulosti, které si d…

Pokud se u her rádi bojíte, připravili jsme pro vás seznam titulů, které zaručeně fungují. Pro některé z nich bylo potřeba sáhnout hluboko do propadliště dějin.

24.  6.  2020 | | 4 N/A
Venku jsou nové spekulace o levnějším Xboxu: co přinese Series S?

Venku jsou nové spekulace o levnějším Xboxu: co př…

Objevily se nové informace o podobě a ceně menšího Xboxu. Že Microsoft chystá více konzolí v minulosti naznačil sám Phil Spencer. Skoro všechny dřívější úniky se vyplnily.

20.  6.  2020 | | 2 N/A