Co mají společného Mafie a Illusion Softworks?

Hodně. Mafia bude hra, jejíž název byl až donedávna Mobsters a jejíž výrobu mají ve svých rukou zkušení borci z Illusion Softworks. Ti, jak známo, nemají malých cílů a proto se dá očekávat, že tato mafiánská third person akce se bude snažit navázat na úspěch Hidden & Dangerous.
Co mají společného Mafie a Illusion Softworks?
Hodně. Mafia bude hra, jejíž název byl až donedávna Mobsters a jejíž výrobu mají ve svých rukou zkušení borci z Illusion Softworks. Ti, jak známo, nemají malých cílů a proto se dá očekávat, že tato mafiánská third person akce se bude snažit navázat na úspěch Hidden & Dangerous.

MafiaMafia

MafiaMafia

Píše se rok 1930. Italští přistěhovalci se už ve Spojených státech s úspěchem zabydleli a někteří si dokonce stačili za těch pár let vydělat i na ony pověstné psí dečky z Někdo to rád horké. Pravda, dolary, které se v jejich finančních transakcích točí, jsou často ještě nasáklé krví neostražité konkurence, ale jak se říká, účel světí prostředky. Mafie se těchto léty prověřených slov drží jako Corrado Cattani své cigarety a tak zisky utěšeně rostou a šanci dostávají i mladí a perspektivní muži zločinu. Jedním z nich budete i vy.

MafiaMafia

MafiaMafia

Rodina Salierových, která vás bude zaměstnávat, má spoustu nejrůznějších aktivit, do kterých se zapojíte. Nájemné vraždy, převoz zboží, asistence při přepadení banky či obyčejná ochranka, to vše vám zaručí, že nudit se rozhodně nebudete. Mafia by všechnu tuto zábavu měla nabídnout ve dvaceti misích a řadě vedlejších úkolů, které vám bude zadávat sám ctěný pan Salieri. A bude-li spokojen, nemine vás dostatečná odměna, díky níž si budete moci užívat nad poměry. Celé město, jehož uličkami se budete ozbrojeni samopalem prohánět, by mělo mít rozlohu 12 čtverečních mil a mělo by samozřejmě žít a tepat jako ve skutečnosti, včetně běžného provozu. Vedle špinavých postraních uliček se tak coby mafián mrknete i do stylově zařízených hotelových pokojů nejrůznější třídy, zakouřených barů, na letiště či na železniční nádraží. Vše by mělo být vyvedeno díky tzv. 3D INSANITY 2 enginu v perfektní detailní grafice a Čínská čtvrť, která bude ve hře také obsažena, by díky tomu měla mít tu správnou atmosféru vonných tyčinek, připálených nudlí a sekáčků zaklíněných do lebky.

MafiaMafia

MafiaMafia

Mafia bude v mnohém podobná Hidden and Dangerous. To aspoň člověka napadne, uvědomí-li si, že půjde opět o third person akci, v níž kromě zbraní jako je např. Colt 1911, gangstery oblíbený Tommy Gun či klasická brokovnice, budete moci řídit úctyhodných 60 typů vozidel (klobouk dolů, pánové). Schéma tedy podobné, jen prostředí se změní. Ale proč koneckonců ne, když právě takhle to jde Illusion Softworks od ruky? Mafia samozřejmě nebude zapomínat ani na milovníky multiplayeru. Sedm různých módů včetně klasických Capture the flag či Deathmatch, to by mohlo všechny případné zájemce uspokojit. Mafia vzniká pro TalonSoft a její vydání je naplánováno už na letošní podzim. Uvidíme, jestli nás dostane.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší PC hry pod stromeček

Vybrali jsme nejlepší PC hry pod strom…

Toto je deset her, které byste rozhodně neměli při hraní na počítači vynechat.

18.  11.  2017 | | 12 N/A
Need for Speed Payback: nedostatečně rychle a zběsile (recenze)

Need for Speed Payback: nedostatečně r…

Po menší přestávce jsme se konečně dočkali dalšího dílu série Need for Speed. Prospěla závodům pauza stejně, jako novému asasínovi? To se dozvíte z naší recenze.

12.  11.  2017 | | 17 N/A
Na PS Store startuje nová akce, najdete tam spoustu her pod tři stovky

Na PS Store startuje nová akce, najdet…

Chcete si doplnit svou digitální knihovničku konzole Playstation o pár parádních pecek? V obchodě máte skvělou akci.

16.  11.  2017 | | 4 N/A
Testovali jsme Xbox One X: jde o nejvýkonnější konzoli na trhu?

Testovali jsme Xbox One X: jde o nejvý…

Tak je to konečně tady. Vyšel Xbox One X, nejvýkonnější konzole na trhu a dlouho opěvovaný klenot Microsoftu. Je to opravdu dobrá herní mašina nebo přeceněný favorit?

17.  11.  2017 | | 16 N/A
Fanoušci přinutili EA ke změně, Star Wars Battlefront 2 bude lepší

Fanoušci přinutili EA ke změně, Star W…

Velká vlna nevole od fanoušků Battlefrontu podle všeho padla na úrodnou půdu. EA chystá změny.

18.  11.  2017 | | 2 N/A
Městská akce Watch Dogs je na PC zdarma, stahujte!

Městská akce Watch Dogs je na PC zdarm…

Pokud jste ještě nedali prvním dílu této série šanci, nyní už nemáte žádný důvod akci nevyzkoušet.

7.  11.  2017 | | 2 N/A
Microsoft rozjíždí časově omezenou nabídku bundlů konzole Xbox One S

Microsoft rozjíždí časově omezenou nab…

Slevová mánie začíná.

12.  11.  2017 |
Cosplay: Když se z holek stávají vysněné krásky z videoher

Cosplay: Když se z holek stávají vysně…

Svět videoher se již dávno vymanil ze svého virtuálního rámce a čím dál tím více se prolíná s naším reálným životem a to v mnoha ohledech. Je ve vzájemném propojení s literaturou, filmovou či hudební tvorbou a ovlivňuje též intersociální vztahy. Jedním z pozoruhodných fenoménů v tomto ohledu je stále populárnější cosplay.

9.  11.  2017 | | 31 N/A