Co mají společného Mafie a Illusion Softworks?

Hodně. Mafia bude hra, jejíž název byl až donedávna Mobsters a jejíž výrobu mají ve svých rukou zkušení borci z Illusion Softworks. Ti, jak známo, nemají malých cílů a proto se dá očekávat, že tato mafiánská third person akce se bude snažit navázat na úspěch Hidden & Dangerous.
Co mají společného Mafie a Illusion Softworks?
Hodně. Mafia bude hra, jejíž název byl až donedávna Mobsters a jejíž výrobu mají ve svých rukou zkušení borci z Illusion Softworks. Ti, jak známo, nemají malých cílů a proto se dá očekávat, že tato mafiánská third person akce se bude snažit navázat na úspěch Hidden & Dangerous.

MafiaMafia

MafiaMafia

Píše se rok 1930. Italští přistěhovalci se už ve Spojených státech s úspěchem zabydleli a někteří si dokonce stačili za těch pár let vydělat i na ony pověstné psí dečky z Někdo to rád horké. Pravda, dolary, které se v jejich finančních transakcích točí, jsou často ještě nasáklé krví neostražité konkurence, ale jak se říká, účel světí prostředky. Mafie se těchto léty prověřených slov drží jako Corrado Cattani své cigarety a tak zisky utěšeně rostou a šanci dostávají i mladí a perspektivní muži zločinu. Jedním z nich budete i vy.

MafiaMafia

MafiaMafia

Rodina Salierových, která vás bude zaměstnávat, má spoustu nejrůznějších aktivit, do kterých se zapojíte. Nájemné vraždy, převoz zboží, asistence při přepadení banky či obyčejná ochranka, to vše vám zaručí, že nudit se rozhodně nebudete. Mafia by všechnu tuto zábavu měla nabídnout ve dvaceti misích a řadě vedlejších úkolů, které vám bude zadávat sám ctěný pan Salieri. A bude-li spokojen, nemine vás dostatečná odměna, díky níž si budete moci užívat nad poměry. Celé město, jehož uličkami se budete ozbrojeni samopalem prohánět, by mělo mít rozlohu 12 čtverečních mil a mělo by samozřejmě žít a tepat jako ve skutečnosti, včetně běžného provozu. Vedle špinavých postraních uliček se tak coby mafián mrknete i do stylově zařízených hotelových pokojů nejrůznější třídy, zakouřených barů, na letiště či na železniční nádraží. Vše by mělo být vyvedeno díky tzv. 3D INSANITY 2 enginu v perfektní detailní grafice a Čínská čtvrť, která bude ve hře také obsažena, by díky tomu měla mít tu správnou atmosféru vonných tyčinek, připálených nudlí a sekáčků zaklíněných do lebky.

MafiaMafia

MafiaMafia

Mafia bude v mnohém podobná Hidden and Dangerous. To aspoň člověka napadne, uvědomí-li si, že půjde opět o third person akci, v níž kromě zbraní jako je např. Colt 1911, gangstery oblíbený Tommy Gun či klasická brokovnice, budete moci řídit úctyhodných 60 typů vozidel (klobouk dolů, pánové). Schéma tedy podobné, jen prostředí se změní. Ale proč koneckonců ne, když právě takhle to jde Illusion Softworks od ruky? Mafia samozřejmě nebude zapomínat ani na milovníky multiplayeru. Sedm různých módů včetně klasických Capture the flag či Deathmatch, to by mohlo všechny případné zájemce uspokojit. Mafia vzniká pro TalonSoft a její vydání je naplánováno už na letošní podzim. Uvidíme, jestli nás dostane.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

10 tipů, jak se stát hrdinou v Kingdom Come: Deliverance

10 tipů, jak se stát hrdinou v Kingdom…

České RPG Kingdom Come: Deliverance je zejména z hlediska zvládnutí mechanismů velmi náročnou hrou. Pokud jste hru ještě nepřeprali, možná vám pomohou naše tipy.

8.  3.  2018 | | 17 N/A
LEGENDY: Před 25 lety přišel DOOM a ukázal střílečkám jasný směr

LEGENDY: Před 25 lety přišel DOOM a uk…

Hra DOOM vznikla v roce 1993 a byla to první plnohodnotná 3D střílečka s omezeným třetím rozměrem • Šlo o největší vizuální skok, který se v herním průmyslu kdy povedl • Ze hry se postupně odvodila celá nová kategorie počítačových her.

14.  3.  2018 | | 23 N/A
Spekulace: K vývojářům třetí strany už míří dev kity konzole PS5

Spekulace: K vývojářům třetí strany už…

Spekulace o nadcházející konzoli PS5 se opět začínají rojit. Kdy se ji dočkáme?

8.  3.  2018 | | 10 N/A
8 tipů na karetní hry, které kralují svému žánru

8 tipů na karetní hry, které kralují s…

Když se řekne karetní hra, většině lidí se vybaví klasické hry se skutečnými kartami. V digitálním světě ale má tento žánr už také docela početné zastoupení. Pojďme se podívat na ty, které nesmí chybět žádnému milovníkovi karet.

12.  3.  2018 | | 1 N/A
Burnout Paradise Remastered: zahraj tu naši (recenze)

Burnout Paradise Remastered: zahraj tu…

Pro někoho dosud nepřekonaný, pro jiné revoluční a adrenalinový. Burnout se vrací a my žhavíme motory.

17.  3.  2018 | | 1 N/A
Strategie z alternativní historie Iron Harvest v nových záběrech

Strategie z alternativní historie Iron…

Máte rádi druhou světovou, a přesto byste rádi příchuť mechů? Iron Harvest vám to umožní.

12.  3.  2018 | | 1 N/A
Valve jde opět do her, o Half-Life 3 se ale zatím nemluví

Valve jde opět do her, o Half-Life 3 s…

Kde je Half-Life 3, Team Fortress 3 a Portal 3? Valve dříve vydalo několik skvělých her, ale v poslední době není příliš aktivní. Údajně to chce konečně změnit.

10.  3.  2018 | | 2 N/A
Shadow of the Tomb Raider oficiálně, odhalení se dočkáme v dubnu

Shadow of the Tomb Raider oficiálně, o…

Po včerejším slibu to tu máme oficiálně. Nový Tomb Raider míří na trh a zahrajeme si už v září.

15.  3.  2018 | | 2 N/A