Co mají společného Mafie a Illusion Softworks?

Hodně. Mafia bude hra, jejíž název byl až donedávna Mobsters a jejíž výrobu mají ve svých rukou zkušení borci z Illusion Softworks. Ti, jak známo, nemají malých cílů a proto se dá očekávat, že tato mafiánská third person akce se bude snažit navázat na úspěch Hidden & Dangerous.
Co mají společného Mafie a Illusion Softworks?
Hodně. Mafia bude hra, jejíž název byl až donedávna Mobsters a jejíž výrobu mají ve svých rukou zkušení borci z Illusion Softworks. Ti, jak známo, nemají malých cílů a proto se dá očekávat, že tato mafiánská third person akce se bude snažit navázat na úspěch Hidden & Dangerous.

MafiaMafia

MafiaMafia

Píše se rok 1930. Italští přistěhovalci se už ve Spojených státech s úspěchem zabydleli a někteří si dokonce stačili za těch pár let vydělat i na ony pověstné psí dečky z Někdo to rád horké. Pravda, dolary, které se v jejich finančních transakcích točí, jsou často ještě nasáklé krví neostražité konkurence, ale jak se říká, účel světí prostředky. Mafie se těchto léty prověřených slov drží jako Corrado Cattani své cigarety a tak zisky utěšeně rostou a šanci dostávají i mladí a perspektivní muži zločinu. Jedním z nich budete i vy.

MafiaMafia

MafiaMafia

Rodina Salierových, která vás bude zaměstnávat, má spoustu nejrůznějších aktivit, do kterých se zapojíte. Nájemné vraždy, převoz zboží, asistence při přepadení banky či obyčejná ochranka, to vše vám zaručí, že nudit se rozhodně nebudete. Mafia by všechnu tuto zábavu měla nabídnout ve dvaceti misích a řadě vedlejších úkolů, které vám bude zadávat sám ctěný pan Salieri. A bude-li spokojen, nemine vás dostatečná odměna, díky níž si budete moci užívat nad poměry. Celé město, jehož uličkami se budete ozbrojeni samopalem prohánět, by mělo mít rozlohu 12 čtverečních mil a mělo by samozřejmě žít a tepat jako ve skutečnosti, včetně běžného provozu. Vedle špinavých postraních uliček se tak coby mafián mrknete i do stylově zařízených hotelových pokojů nejrůznější třídy, zakouřených barů, na letiště či na železniční nádraží. Vše by mělo být vyvedeno díky tzv. 3D INSANITY 2 enginu v perfektní detailní grafice a Čínská čtvrť, která bude ve hře také obsažena, by díky tomu měla mít tu správnou atmosféru vonných tyčinek, připálených nudlí a sekáčků zaklíněných do lebky.

MafiaMafia

MafiaMafia

Mafia bude v mnohém podobná Hidden and Dangerous. To aspoň člověka napadne, uvědomí-li si, že půjde opět o third person akci, v níž kromě zbraní jako je např. Colt 1911, gangstery oblíbený Tommy Gun či klasická brokovnice, budete moci řídit úctyhodných 60 typů vozidel (klobouk dolů, pánové). Schéma tedy podobné, jen prostředí se změní. Ale proč koneckonců ne, když právě takhle to jde Illusion Softworks od ruky? Mafia samozřejmě nebude zapomínat ani na milovníky multiplayeru. Sedm různých módů včetně klasických Capture the flag či Deathmatch, to by mohlo všechny případné zájemce uspokojit. Mafia vzniká pro TalonSoft a její vydání je naplánováno už na letošní podzim. Uvidíme, jestli nás dostane.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější konzolové hry: když na výkonu nezáleží (galerie)

Nejkrásnější konzolové hry: když na vý…

Kdo říkal, že na hezké hry potřebujete jen to nejvýkonnější PC?

15.  7.  2018 | | 5 N/A
V Minecraftu postavíte cokoliv, podívejte se na Paříž z 19. století

V Minecraftu postavíte cokoliv, podíve…

Minecraft nás svými možnostmi nepřestává překvapovat. Nejzajímavější projekty jsou však stále ty, které simulují reálná města.

17.  7.  2018 | | 8 N/A
DOOM: Desková hra - akční nářez na vašem stole (recenze)

DOOM: Desková hra - akční nářez na vaš…

Na poli počítačových her je DOOM skutečnou legendou. V této recenzi se ale podíváme na jeho mladšího deskoherního sourozence. Nutno říct, že rodinné jméno se mu ve světě deskových her podařilo adaptovat se ctí.

7.  7.  2018 | | 6 N/A
Rozšíření do KC Deliverance opět láká na krásy českých lesů

Rozšíření do KC Deliverance opět láká …

Je čas vrátit se do českých luhů a hájů a okusit krásy našeho středověku.

12.  7.  2018 | | 2 N/A
KC Deliverance: From the Ashes: znáte Jindru, všechno spraví! (recenze)

KC Deliverance: From the Ashes: znáte …

První DLC do Kingdom Come: Deliverance konečně spatřilo světlo světa a neslibuje málo. Máte se stát rychtářem a spravovat vlastní vesničku. Přesto nás DLC vůbec nenadchlo.

10.  7.  2018 | | 5 N/A