Co si Nintendo chystá na E3?

Nedávné informace o tom, že Nintendo chystá oznámit slevu Wii ještě před E3 (psali jsme o tom v krátkých zprávách), by mohly naznačovat příchod jiných, ještě větších novinek. Nebo si to alespoň myslí Billy Pidgeon, analytik z M2 Research.

"Wii určitě slevní, což bude dobré jak pro Nintendo, tak pro obchodníky," řekl Pidgeon v rozhovoru pro Industry Gamers. "Oznámení slevy v druhém kvartále se nejčastěji šetří pro E3, takže pokud k ní opravdu dojde takto předčasně, vyčistí to cestičku jinému, většímu oznámení."

"Určitě by bylo zajímavé, kdyby došlo na novou konzoli, nicméně pro výrobce s velkou základnou uživatelů je vydání nové generace riskatní, zvláště pokud chce ponechat minulou generaci aktivní a zároveň se ke stejnému činu nemají i ostatní výrobci. Načasování nové generace konzolí bude zajímavé, stejně jako zvolená strategie."

Analytik Michael Pachter si však myslí, že ke slevě nedojde: "Není prostě možné, aby někdo mimo japonské Nintendo o tomhle věděl, alespoň dokud o tom nebudou uvědoměni obchodníci, což se děje většinou tak tři týdny předem. Nevěřím, že má jejich zdroj pravdu (myslí tím Engadget, pozn. aut.). Zářijový termín je pravděpodobnější..."

Zdroj: Industry Gamers

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |