Co si Nintendo chystá na E3?

Nedávné informace o tom, že Nintendo chystá oznámit slevu Wii ještě před E3 (psali jsme o tom v krátkých zprávách), by mohly naznačovat příchod jiných, ještě větších novinek. Nebo si to alespoň myslí Billy Pidgeon, analytik z M2 Research.

"Wii určitě slevní, což bude dobré jak pro Nintendo, tak pro obchodníky," řekl Pidgeon v rozhovoru pro Industry Gamers. "Oznámení slevy v druhém kvartále se nejčastěji šetří pro E3, takže pokud k ní opravdu dojde takto předčasně, vyčistí to cestičku jinému, většímu oznámení."

"Určitě by bylo zajímavé, kdyby došlo na novou konzoli, nicméně pro výrobce s velkou základnou uživatelů je vydání nové generace riskatní, zvláště pokud chce ponechat minulou generaci aktivní a zároveň se ke stejnému činu nemají i ostatní výrobci. Načasování nové generace konzolí bude zajímavé, stejně jako zvolená strategie."

Analytik Michael Pachter si však myslí, že ke slevě nedojde: "Není prostě možné, aby někdo mimo japonské Nintendo o tomhle věděl, alespoň dokud o tom nebudou uvědoměni obchodníci, což se děje většinou tak tři týdny předem. Nevěřím, že má jejich zdroj pravdu (myslí tím Engadget, pozn. aut.). Zářijový termín je pravděpodobnější..."

Zdroj: Industry Gamers

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější konzolové hry: když na výkonu nezáleží (galerie)

Nejkrásnější konzolové hry: když na vý…

Kdo říkal, že na hezké hry potřebujete jen to nejvýkonnější PC?

15.  7.  2018 | | 4 N/A
DOOM: Desková hra - akční nářez na vašem stole (recenze)

DOOM: Desková hra - akční nářez na vaš…

Na poli počítačových her je DOOM skutečnou legendou. V této recenzi se ale podíváme na jeho mladšího deskoherního sourozence. Nutno říct, že rodinné jméno se mu ve světě deskových her podařilo adaptovat se ctí.

7.  7.  2018 | | 5 N/A
Rozšíření do KC Deliverance opět láká na krásy českých lesů

Rozšíření do KC Deliverance opět láká …

Je čas vrátit se do českých luhů a hájů a okusit krásy našeho středověku.

12.  7.  2018 | | 2 N/A
KC Deliverance: From the Ashes: znáte Jindru, všechno spraví! (recenze)

KC Deliverance: From the Ashes: znáte …

První DLC do Kingdom Come: Deliverance konečně spatřilo světlo světa a neslibuje málo. Máte se stát rychtářem a spravovat vlastní vesničku. Přesto nás DLC vůbec nenadchlo.

10.  7.  2018 | | 5 N/A
Nové obrázky ze závodů F1 2018 vás vezmou do víru dění

Nové obrázky ze závodů F1 2018 vás vez…

Další závody formulí od Codemasters se blíží a tvůrci nám uvolnili čerstvou várku obrázků.

3.  7.  2018 |